Bláznivý poločas v San Sebastianu! Domácí fotbalisté stihli do přestávky neskutečné věci

Trenér Xabi Alonso u postranní lajny nevěřícně kroutil hlavou. Takový poločas ve své kariéře určitě nezažil. A že toho má bývalý hráč Liverpoolu, Realu Madrid a Bayernu Mnichov za sebou opravdu hodně.

i Zdroj fotografie: Depositphotos

Rezerva Realu Sociedad potřebovala ve 2. španělské lize za každou cenu porazit poslední Alcorcón. Nakonec modrobílí na svém stadionu neukopali ani bod. Brzy přitom šli do vedení a v 10. minutě už to mohlo být 2:0. Jenže Karrikaburu kopl penaltu lajdácky. Co myslíte, že během pár desítek vteřin následovalo? Nedáš, dostaneš v učebnicové podobě. Po chvíli sice domácí opět vedli, když brejk tři na dva nekompromisně zakončil Alkain, pak ale začal úřadovat obránce Alex Sola.

Šílená desetiminutovka Alexe Soly

Zpětnou přihrávku na polovině hřiště poslal do protipohybu stopera Gonzaleze, čehož využil rozběhnutý Xisco. Gólman Zubiaurre se snažil zkrat spoluhráče zachránit, jenže se mimo šestnáctku srazil s útočníkem Alcorcónu a rozhodčí ho vyloučil. Pořád ale pro domácí tým nebylo tak zle a v 38. minutě mohli v deseti zvýšit na 3:1. Střela Navarra ovšem orazítkovala jen břevno. A vzápětí přišla další pohroma.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Místo aby Sola zastavil brejk hostů odkopnutím míče, soustředil se na souboj s protihráčem. Inkasoval žlutou a jelikož už jednu měl, uviděl i červený kartonek. Real Sociedad B tak dohrával v devíti. Výhodu dvou mužů využil Alcorcón okamžitě k vyrovnání. Druhý poločas následně připomínal bago. Hodně vypovídající je poměr procent držení míče (11-89). Bylo jen otázkou času, kdy Alcorcón rozhodne. Nakonec hosté přidali dva góly a zvítězili 4:2.