Vosí pas a ploché bříško díky jednomu cviku? Ano, jde to!

I když se zdá téměř nemožné, že by jeden cvik něco takového uměl, opravdu je to tak. Při pravidelném opakování dosáhnete vytoužené plochého bříška s pevnými svaly a úzkého pasu.

Vosí pas nemusíte mít v genech. Získejte ho snadno i vy!

Dosáhnout úzkého pasu a bříška jako prkno je mnohem snadnější, než by se na první pohled mohlo zdát. Vlastně na to stačí jeden jediný cvik a jeho správné opakování. A to je vše! Jedná se cvik vycházející z jógy, přičemž při jeho pravidelném provádění se už za tři týdny dostanete na modelkovské míry. A kromě toho vám poděkuje i vaše zdraví, protože tělo budete mít pěkně protažené a budete se cítit mnohem lépe než doposud. Podívejte se, jak takového cíle dosáhnout.

 

Cvik, který vám změní tělo

A nejen tělo, ale i myšlení díky němu bude pozitivnější. Zpočátku se vám cvik může zdát těžší, ale po nějakém čase, až si vaše svaly zvyknou na jeho provádění, už to bude výrazně snadnější. Svaly na břiše jsou posilovány z vnitřní strany, odtud tedy účinnost cviku na jejich posílení.

Potřeby:

 • Pohodlné oblečení, nejlépe ze savého přírodního materiálu.

Postup:

 1. Nejdříve se trochu rozehřejte, zacvičte si, aby se svaly prohřály. Cvik můžete rovněž zapojit mezi běžné cvičení, které provozujete. Lze ho ale cvičit i samostatně.
 2. Sedněte si na zem a srovnejte záda. Nohy dejte do tureckého sedu tak, aby jejich tvar připomínal trojúhelník. Hrudník by měl být vypjatý, ramena stažená dolů, záda rovná, hlava v prodloužení těla.
 3. Dlaně jsou položeny na bocích a prsty a prsty uvolněné.
 4. Pozorně si hlídejte výdech, který by měl být hluboký a přirozený. Svaly by se vám měly postupně uvolňovat.
 5. Vtáhněte břicho do sebe a zadržte dech. Vydržte 10 až 15 sekund.
 6. Pomalu se nadechujte a uvolňuje předtím zatnuté břišní svaly.
 7. S dalším výdechem opakujte předchozí postup.
 8. Dýchání provádějte ve vám vyhovujícím tempu.
 9. Opakujte zhruba 3 minuty. Cvik byste měli nejlépe opakovat 5x denně.

  Útlý pas a plošší bříško bude vidět brzy.