UFC 251: Usman vs Masvidal! Gilbert Burns má koronavirus.

Masvidal ufc 251
                   

Již tento víkend se dočkáme velice očekávaného turnaje UFC 251. Sobotní karta je neskutečně nabitá! 3 titulové bitvy a premiéra Jiřího Procházky. Hlavní zápas bude Kumaru Usman vs Jorge Masvidal. 

Včera navečer UFC zveřejnilo oznámení nového zápasu; poté co Gilbert Burns byl pozitivně testován na koronavirus. Původní hlavní zápas Gilbert Burns vs Kumaru Usman byl zrušen.

Masvidal title shot
izdroj fotogragie: ufc.com

Je zápas domluvený?

Jorge Masvidal již v minulosti měl zájem o titulový zápas. Dle všeho jednání proběhlo, ale bohužel pro obě strany neúspěšně. Jorge se k celé situaci vyjádřil a uvedl, že za zápasy nedostává dostatečně zaplaceno.

Minulý týden Jorge Masvidal potvrdil, že bude zápasil v tomto roce. Není jasné, zda myslel tento zápas. Celá situace vyprodukovala veliké debaty. Je zápas domluven pro větší sledovanost?

Ať je pravda kdekoli Jorge Masvidal zápas přijímá pouhý týden předem. Většina zápasníků se na zápas připravuje kolem třech měsíců.

UFC 251
iZdroj fotografie: ufc.com

Hvězdy UFC reagují

Nate Diaz

Skutečné zápasy jsou lepší zápasy.

Gilbert Burns reakce na Nata Diaze

Skutečné? Zničil bych tě. Dominoval bych ti v postoji i na zemi. Navrch bych tě profackovat. Nemluv o tom, co je skutečné a není!

Ben Askren

Masvidal nejspíš v zápase, který bere na poslední chvíli, prohraje, ale rozhodně si královsky vydělá, což je pro něj důležité. Pokud prohraje, tak se domluví odveta, na kterou bude moct mít plný kemp.

Brian Kelleher

Masvidal si pro nějakou páku, kterou by využil při jednáních s vedením, nemohl přát lepší načasování.

Dle informací Jorge Masvidal prošel testy a míří letadlem do Abu Dhabi, kde bude v karanténě po dobu 24 hodin, následně bude znova otestován a až tehdy bude zápas oficiálně realitou.

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články