Jorge Masvidal bude letos zápasit! Dostane zaplaceno, říká bojovník.

Jorge Masvidal BMF
Zdroj fotografie: bleacherreport.com/

Jorge Masvidal, jedno z největších jmen MMA. Součásný držitel BMF titulu se chystá vrátit se do klece! Po řadě neshod s organizací UFC se údajně dohodl na zápase ještě v roce 2020! 

Jorge Masvidal tuto středu zveřejnil video na svůj youtube kanál, kde se vyjadřuje k celé situaci ohledně UFC platů a jeho kariéry.

Masvidal a the ROCk
Zdroj fotografie: espn.com

Ano, budu letos zápasit. Doufám v boha, stane se to. Co se ale nestane, že nedostanu zaplaceno. Jsem si tím jistý.

„Mám nějakou hodnotu, určili jsme konkrétní číslo za kolik budu zápasit. Toto vše vzniklo z 16 let zkušeností. Nejsem nováček, nejsem v pozici vyzyvatele, oni chtějí zápasit se mnou.“

Už jsem byl v této pozici v jiných organizacích. Jsem si vědom co do organizace přináším a chci férové jednání! Chci více z PAY-PER-VIEW. Je toho víc s čím nesouhlasím.

Jorge Masvidal je současně světovou 3. ve weltrové váze. Má za sebou 3 výhry v řadě, vše pomocí TKO. Porazil jména jako Darren Till, Nate Diaz nebo Ben Askaren..

Jorge_Masvidal
Zdroj fotografie: espn.com

Jorge Masvidal vs UFC

Jorge Masvidal byl středem zájmu všech novinářů, když se pohádal s UFC prezidentem(Dana White). Jorge na svém twitteru uvedl:„Propusťte mě, toto se mi nevyplatí“.

Proč bych měl za zápas brát půlku? Jen proto, že Kumaru se nedokáže dohodnout?

Jorge Masvidal měl bojovat o titul ve weltrové váze proti Kumaru Usmanovi, který si dle ESPN řekl neskutečné peníze za možný zápas. Dle Jorge udělal Kumaru chybu a dodává:On měl nejhorší PPV čísla za celý rok, já nejlepší…Myslí si, že vyhrál jackpot, když bude zápasit se mnou. UFC mu řeklo ne několikrát.“

Je nejasné s kým bude Jorge Masvidal zápasit. Co ale jasné je, že sám bojovník chce. Všichni jeho návrat očekavájí, včetně nás!