Nate Diaz chce odvetu s Masvidalem! UFC má bohužel jiné plány

Zdroj fotografie: espn.com

Nate Diaz se chce s bratrem Nickem Diazem vrátit do UFC. Bohužel pro Nata Diaze, tak UFC plánuje souboj Convington vs Masvidal. Jak to dopadne, bude odveta Diaze a Masvidala?

„Ani nevím, jestli jsme s už mluvili Natem,“ prozradil White ohledně stavu bitvy o BMF. Dana moc konkrétně nemluvil, tudíž můžeme pouze spekulovat, zda se bratři Diazovi vrátí.White také prozradil, že by dal přednost Jorgemu Masvidalovi s Colbym Covingtonem před Natem Diazem, což by byl další obrovské zápas… ale stylisticky je pravděpodobné, že by to skončilo dalším zápasnickým superfightem.

Dana-White oznámení
Zdroj fotografie: espn.com

„Zápas s Colby dává větší smysl pro Masvidala… Víte, odveta s Natem Diazem nikam nepůjde, pořád ta možnost bude. Proto si myslím, že by měl zápasit s Colbym, ale jak víte, stát se může cokoliv.“

Ariel Helwani a jeho informace.

„Zápas Jorge Masvidal vs. Nathan Diaz 2 byl nabídnut oběma stranám a je současně diskutován. Je jasné, že to nebude na stejném turnaji jako Usman vs. Burns. Mluví se zatím o lednu a turnaji UFC 257. Je to jedno, není možnost, aby Diaz vs. Masvidal nebyl hlavní zápas večera. Obě strany mají zájem, ale zatím smlouvu nepodepsali.“

Jorge Masvidal BMF
Zdroj fotografie: bleacherreport.com/

Nick Diaz má také zájem se vrátit.

„Toto je Nick Diaz, poslal mi to dnes ráno. Jeho váha je okolo 175 až 165 liber. Dle slov jeho manažera Kevina Mubenga Nick absolvoval dvou týdenní dietu. Bylo to poprvé co Nick držel dietu za posledních pět let. Nick Diaz chtěl udělat testovácí dietu, protože ho velice zajímá dění ve weltrové váze. Na 100% chce zápasit znovu. Zatím plánujeme se vrátit okolo začátku roku 2021,“ uvedl Nickův manažer.