Karolína Plíšková jako rybářka? Na kurtech jí to sluší mnohem víc

Foto: vipbulvar.cz

Karolína Plíškova je bezesporu jednou z nejtalentovanějších českých (a dost možná i celosvětových) tenistek současnosti. Svými výkony pravidelně udivuje nejen tuzemské diváky, ale v podstatě celé tenisové prostředí. Kromě toho je považována za velice krásnou dívku, na níž je s raketou v ruce vskutku krásný pohled. Několikrát se nám předvedla také v odvážných šatech na významných společenských večírcích. I taková hvězda má ovšem nárok na to si od pozornosti široké veřejnosti na chvíli odpočinout, což Plíšková vyřešila po svém. Nedávno se na internetu ovšem pochlubila fotografií, na níž je zachycena v rybářském mundúru a s kaprem v ruce. Tím ze sebe veškerý sex-appeal rázem smyla…

Do sexy fotografie v plavkách má její „outfit“ hodně daleko

Sedmadvacetiletá tenistka Karolína Plíšková své fanoušky pravidelně zásobuje odvážnými fotografiemi, kde je většinou zachycena jen spoře oděna na vzhledných zahraničních plážích. Tentokrát se ovšem manželka sportovního novináře Michala Hrdličky, který je mimo jiné ex manželem oblíbené moderátorky z Novy Lucie Borhyové, předvést něco naprosto odlišného. S přáteli sice vyrazila načerpat energii k vodě, ovšem koupat se v ní plánu rozhodně neměla. Plíšková totiž našla zalíbení v rybolovu, k němuž nejsou zapotřebí plavky, nýbrž tématicky zvolené oblečení. Tím ovšem mnoho svých příznivců pobouřila, jelikož ze sebe veškerou ženskost a krásu doslova spláchla.

Kromě vzhledu lidé samozřejmě řešili také její rybí úlovek, který z pohledu aktivních rybářů vůbec nepůsobil zle. Karolíně to zřejmě s prutem v ruce jde podobně jako s tenisovou raketou. Nicméně v posledních měsících se právě její kariéra tenistky razantně liší od původních prognóz…

Marná snaha i na míle vzdálená vidina postu světové jedničky

Český tenis měl letos rovnou dvě horké kandidátky na titul světové tenisové jedničky v ženské kategorii. Karolína Plíšková i její kolegyně z Davis Cupu Petra Kvitová se rozehrály do vskutku parádní formy. Jenže prvně jmenovaná se v průběhu sezóny začala trápit a nic se jí nedaří podle představ. Žádný z očekávaných granslamových titulů se zatím ukořistit nepovedl a ženská tenisová špička jí kvůli tomu utekla o značnou porci bodů. Snahu určitě má, jenže když se nedaří, tak se prostě nedaří.

Ještě o něco smutnější je příběh Petry Kvitové, která se po zranění ruky způsobeném násilníkem přímo u dveří jejího bytu, vrátila opravdu ve velkém stylu a předváděla skvělé výkony. Jenže nakonec se opět zranila. Znovu jí trápí ruka, natrhla si sval v předloktí, kvůli němuž odstoupila ze zápasu a zrušila také všechna ostatní domluvená utkání v nejbližší době. Naděje na účast ve Wimbledonu sice stále žije, ale musíme zároveň podotknout, že je proklatě mizivá.

Foto: vipbulvar.cz