Oktagon 17 dostal výjímku a akce se bude pořádat + další změny

ilistrační foto, zdroj fotografie: Reuters.com, Soe USA TODAY SPORTS

Oktagon 17 dostal výjímku a bude se konat i přes všechna nařízení, dostali totiž výjímku na turnaj mezinárodního významu. Nové zprávy ukazují problémy pro Karlose Vémolu a Cvernu.

Oktagon 17 bude!

Oktagon včera oznámil krásnou novinku pro všechny fanoušky.„UBRÁNILI JSME PEVNOST OKTAGON! ? Turnaj #OKTAGON17 v Brně se uskuteční! Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsme v minulých dnech narychlo žádali o výjimku, kterou nám stát za pomoci Národní sportovní agentury udělil. Konání turnaje tak už nic nebrání.Aktuální opatření však stále nedovolují uspořádání akce s diváky v hledišt.“ Oznámil Oktagon na svém instagramu.

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

Návrat Karlose Vémoly je v ohrožení.

Karlos Vémola sice na svůj zápas tvrdé trénuje, ale možná to už opět přehání. Na jednom z tréninků si zlomil prostředníček, což by pro normálního člověka znamenalo konec přípravy i zápasu. Pro Karlose ale ne, dlahu rychle sundal a vrátil se do tréninku, k celé situaci řekl, že si to zatejpuje a bude dobrej. Dále dodal: “Hlavně, aby to dal tenhle prst. Dostal jsem na něj na tři týdny dlahu. Nakřupnutý a nakřivo. Samozřejmě dlahu jsem hned rozstříhal. Zavážu si to do rukavic a jedu. Nezastavujeme. Není čas ztrácet čas. Terminátor! Ještě mám týden na to dát se do kupy,” řekl ve promo videu.

Další velké změny.

Alexander Cverna měl zápasit na turnaji Oktagon 17 s Dittrichem, bohužel díky neskutečnému shazování se Alexandrovi vrátili problémy s játry, zápasit tudíž tento víkend nebude. Dle informací mmashorties na zápas hubnul 15.5 Kg.