Oktagon 17 dostal výjímku a akce se bude pořádat + další změny

                   

Oktagon 17 dostal výjímku a bude se konat i přes všechna nařízení, dostali totiž výjímku na turnaj mezinárodního významu. Nové zprávy ukazují problémy pro Karlose Vémolu a Cvernu.

Oktagon 17 bude!

Oktagon včera oznámil krásnou novinku pro všechny fanoušky.„UBRÁNILI JSME PEVNOST OKTAGON! ? Turnaj #OKTAGON17 v Brně se uskuteční! Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsme v minulých dnech narychlo žádali o výjimku, kterou nám stát za pomoci Národní sportovní agentury udělil. Konání turnaje tak už nic nebrání.Aktuální opatření však stále nedovolují uspořádání akce s diváky v hledišt.“ Oznámil Oktagon na svém instagramu.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Návrat Karlose Vémoly je v ohrožení.

Karlos Vémola sice na svůj zápas tvrdé trénuje, ale možná to už opět přehání. Na jednom z tréninků si zlomil prostředníček, což by pro normálního člověka znamenalo konec přípravy i zápasu. Pro Karlose ale ne, dlahu rychle sundal a vrátil se do tréninku, k celé situaci řekl, že si to zatejpuje a bude dobrej. Dále dodal: “Hlavně, aby to dal tenhle prst. Dostal jsem na něj na tři týdny dlahu. Nakřupnutý a nakřivo. Samozřejmě dlahu jsem hned rozstříhal. Zavážu si to do rukavic a jedu. Nezastavujeme. Není čas ztrácet čas. Terminátor! Ještě mám týden na to dát se do kupy,” řekl ve promo videu.

Další velké změny.

Alexander Cverna měl zápasit na turnaji Oktagon 17 s Dittrichem, bohužel díky neskutečnému shazování se Alexandrovi vrátili problémy s játry, zápasit tudíž tento víkend nebude. Dle informací mmashorties na zápas hubnul 15.5 Kg.

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Na český trh míří další čínský gigant. Majitel Volva nabízí bezkonkurenční cenu, nízkou spotřebu a bohatou výbavu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: nic jí neodolá aneb Jak ukrajinská puška „krájí“ pancíř ruských obrněných vozidel jako nůž máslo. Zásah cíle je rychlý a ničivý
Události247.cz
Události247.cz
Zákony mluví jasně: Řidičům hrozí pokuta i za jedno zatroubení během jízdy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Milovníci kávy se mohou radovat: Má mnoho překvapivých pozitiv na lidské zdraví, důležité je však dávkování