Mike Tyson je zpět! Bude zápasit Royem Jonesem Jr. již toto žáří.

Tyson je zpět
                   

Bývalý šampión těžké váhy Mike Tyson je zpět, bude zápasit 8 kol proti Royovi Jonesovi. Zápas nebude profesionální. Borci si to rozdají již 12. září!

Potvrzení spekulací.

Mike Tyson v posledních měsících byl velice aktivní na jeho sociálních sítí. Velice pravidelně přidával videa z tréninků boxu i z tréninku silového. Dokonce, před nedávnem vyšla na svět informace, že by boxoval s UFC šampiónem Jonem Jonesem!

Myke Tyson vs Jon Jones
iZdroj fotografie: essentiallysports.com/

Prepozice zápasu.

V 54 letech se Mike Tyson vrací do boxerského ringu proti další legendě sportu Roy Jones Jr., kterému je krasných 51 let. Zápas proběhne 12. žáři v Dignity health Sports Part v Carině, která je v Kalifornii.

Celý zápas budou fanoušci sledovat na PPV (Pay Per View), což naznačil i Triller od Legends Only league (Liga jen pro legendy). Zápas dostal pojmenování „Frontline Battle“, což v překladu znamená „zápas přední linie“. Promotérem akce bude již zmíněná Legends Only League, která je vlastněna Mikem Tysonem.

Mike Tyson vs Joe
iZdroj fotografie: ringtv.com

Jaká budou pravidla?

Dle California State Athletic Commission zápas proběhne v rukavicích tvrdosti 12. Oba zápasníci nebudou mít chrániče na hlavu. Zápas bude na osm kol, po třech minutách. Pauza bude jedna minuta.

Rekordy zápasníků.

Mike Tyson má na svém kontě padesát výher a šest proher. Za svou kariéru knockoutoval soupeře 44x, vyhrál titul WBC v těžké váze ijž ve dvaceti letech a titul mnohokrát ubránil. Jeho poslední zápas byl roce 2005, kdy prohrál proti Kevinu McBridovi.

Roy Jones Jr. má na svém kontě šedesát šest výher z toho čtyřicet sedm KO a devět porážek. Bývalý šampión čtyř kategorií v WBC (střední váha, super střední váha, polotěžká váha a těžká váha). Roy Jones naposledy zápasil v roce 2018, kdy porazil Scotta Sigmana na rozhodnutí rozhodčích.

MIke Tyson tleská
iZdroj fotografie: forbes.com
Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Koupili si vysněný dům v oblíbené lokalitě, na zahradě našli zakopané auto s hrůzným nálezem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: Téměř světový rekord ukrajinského odstřelovače. Svůj cíl zasáhl na 2,7 kilometru, jde o skoro nemožný úspěch
Události247.cz
Události247.cz
EU se chystá na odvetný úder proti Putinovi. Konec šéfa Kremlu je blíž, než by se mohlo zdát
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na lodičce na řece se projíždí žena s mužem. Z krajiny je ale sleduje několik tváří, všimnou si jen ti nejlepší