Jon Jones reaguje na možný superfight s Mikem Tysonem

Jon Jones vs Mike Tyson
                   

Jon Jones se rozpovídal na sociálních sítích! Reagoval na samotného Mika Tysona, který se při rozhovoru s Charlim Mackem vyjadřoval k současné situaci ohledně platů v UFC. Mike Tyson shodil organizaci a vyzval šampióna polotěžké váhy na zápas za 100 milionů dolarů!

Myke Tyson vs Jon Jones
iZdroj fotografie: essentiallysports.com

Vše začalo při instagramovém livestreamu Charliho Macka, který si pozval žijící legendu a boxera Mika Tysona na rozhovor, ten vyjádřil svůj postoj ve sporu mezi MMA a boxem.

Poslouchej, UFC je více populární než box, že? Má větší sledovanost, že? Ale UFC zápasník nikdy nebude bohatší než boxerský zápasník. Aby Conor Mcgregor mohl vydělat 100 milionů, musel zápasit s Floydem Mayweathrem. Jon Jones musí zápasit se mnou, pokud chce vydělat velké peníze!

Jon Jones tvrdě reagoval

V současné situaci, kdy údajně největší MMA organizaci světa UFC opouštějí její hvězdy, jako například Jorge Masvidal nebo právě Jon Jones, který dal nedávno veřejně najevo jeho názor na nízké platy zápasníků v organizaci UFC. Jon Jones zatím neoznámil návrat do MMA světa, ale k zápasu s Mikem Tysonem měl na sociálních sítích, co říct.

Jon Jones názor
iZdroj fotografie: instagram.com/jonnybones

Následně Jon Jones na svém Instagramovém profilu dodává:

Vezmu s tebou zápas v boxu, ale musíš mi slíbit, že si potom dáme reálný zápas v kleci. Protože tě moc respektuji, nic ti nezlomím.

Stane se zápas realitou?

Je zatím nejasné, jaká organizace by mohla takový zápas pořádat. UFC ani prezident organizace Dana White se zatím k zápasu nijak nevyjádřili. Dále také zůstává otázkou, zda sám Mike Tyson nezůstane v zápasnickém důchodu. Zatím to vypadá, že se návratu legendy dočkáme!

Kdy se zápas uskuteční?

Zápas Jon Jones vs Mike Tyson by byl splněný sen každého fanouška bojových sportů. Bohužel v současné COVID-19 situaci je pravděpodobnost podobného zápasu minimální. Vše rozhodne čas, možná se nám sen splní a dočkáme se superfightu Mike Tyson vs Jon Jones!

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Skryté prvky a funkce Škodovek: Majitelé o nich často nevědí, přitom mají náramně praktické vlastnosti
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nad Ukrajinou se rozvírá stále dokonalejší protivzdušný deštník. Pro ruská letadla je zdejší nebe smrtící
Události247.cz
Události247.cz
Proč by Putin nařídil poškození plynovodu Nord Stream? Důvodů je hned několik
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na tomto obrázku jsou 2 chyby –⁠ viditelné na první pohled, ale najde je jen ten, kdo má dobře vyvinuté logické myšlení