George Russell a jeho rozhovor pro F1 před British Grand Prix.

British Grand Prix
Zdroj fotografie: formula1.com

Velká cena Velké Británie je již na dohled a jedna z největších hvězd Britského motosportu George Russell se vyjádřil k jeho očekávání a varoval fanoušky před špatným výkonem.

Máme velká očekávání od Williams?

Jak George Russell, tak Nicholas Latifi se dostali do Q2 v Rakousku, což byl historický moment pro Williams. Po neúspěšném roku 2019, kdy se ani jednou nedokázali dostat do Q2 je obrovská radost vidět obě auta v Q2. Kde jsou ale Williams dnes?

george russell
Zdroj fotografie: formula1.com

Co řekl George Russell v rozhovoru pro F1?

Nemyslím si, že budeme tak rychlí, jako jsme byli v Maďarku. V Budapešti jsem byl z našeho výkonu doslova překvapen. Ano, kvalifikace byla pro nás ideální a vše fungovalo, tak jak má.

Upřímně předpokládám, že se vrátíme zpět do reality a budeme se pohybovat spíše na pozicích, které jsme viděli na prvním závodě v Rakousku. Nicméně, já i náš tým dáme do letošní sezóny vše. Věřím, že jsme se zlepšili.

Silverstone
Zdroj fotografie: formula1.com

Jak důležitý je pro Georga Silverstone?

Bude to strašně divné, závod bez fanoušků na mé domácí velké ceně. Silverstone je pro mě srdcová záležitost. Na fanoušky budu myslet. Vím, že na nás budete koukat z vašich domovů.

Vážně se těším, opět jet na jednom z nejlepších okruhů celého kalendáře. Vždy mě Silverstone bavil. Dám do letošního závodu vše. Věřím, že předvedu fanouškům show.

Je super mít dva závody v Británii. Budu na trať dojíždět z mého moto-domova. Určitě to je pro mě příjemné, že nemusím nikam cestovat a mám vše z pohodlí domova, které tak dobře znám.