Gábor Boráros po prohraném zápase poslal všem hejtrům vzkaz

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: USA TODAY SPORTS

Slovenská hvězda Gábor Boráros utrpěl další velkou porážku. Hned po turnaji Oktagon 16 se vyjádřil a drsně zazdil všechny kritiky. Bude Gábor pokračovat v kariéře nebo končí?

3 zranění za 3 zápasy.

Tato nepříjemná série začala již před necelým rokem, kdy na galavečeru OKTAGON 15: Végh vs. Vémola měl Gábor Boráros zápas s Kaikem Britem. Bohužel pro Gábora zápas nebyl moc dlouhý, v úvodních momentech se Boráros pokusil o takedown, který Kaik dokonale zaregistroval a naskočil kolenem do Gábora. Kaik tímto kolenem trefil obočí Gáborá, které velice rychle začalo krvácet, bohužel musel rozhodčí zápas zastavit.

Druhý těžký zápas přišel a pár týdnů později, kdy Gábor dokázal vyhrát proti Mauriciovi Reisovi, se kterým předvedl neskutečnou bitvu. Bohužel ve světě mma je velice snadné přejít přes hranici, což se také stalo, krvácení z Reise bylo tak veliké, že rozhodčí Ondřej Starý musel zápas zastavit. Gábor tedy vyhrál!

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

Třetí náročný zápas přišel minulý týden, kdy se Gábor Boráros utkal s Tatem Primerou. V prvním kole jsme viděli vyrovnaný souboj. Bohužel v kole druhém už tomu tak nebyla a Primera dokázal Gábora rozstřílet a především otevřít velikou ránu. Bohužel pro Gábora musel rozhodčí zápas zastavit.

Gábor poslal vzkaz všem hejtrům!

„Děkuji za pěkné zprávy těm, co nejsou falešní a stojí při mně. Dám se dohromady a budu pokračovat! Děkuji za motivaci a podporu, nicméně všichni ostatní, klidně můžete dál brečet doma! Blbosti a kraviny i tak postupně blokuji, jelikož na ně nejsem vůbec zvědavý! Zbytečně se chováte hystericky a na mém profilu řvete. Vaše negativita na mě nefunguje a ani fungovat nebude!“o