Další známý sportovec čelí nařčení ze znásilnění

i Foto: sny.tv
                   

Jakoby toho v poslední době nebylo již přespříliš. Další vrcholový sportovec musí v současné době čelit obvinění z údajného znásilnění. Nyní tento „los“ padl hvězdného lotyšského basketbalistu Kristapse Porzingise. K sexuálnímu zločinu prý mělo dojít během únoru loňského roku, konkrétně v den, kdy si basketbalista na palubovce několik hodin předtím ošklivě poranil koleno. Probíhající vyšetřování potvrdil i sportovcův právník. Nicméně on i sám Porzingis vinu jednoznačně popírají.

Rok se s rokem sešel…

Ze sexuální zločinu sportovce obvinila jeho bývalá sousedka z dob, kdy ještě hrával a bydlel v New Yorku. Od oné události ovšem uplynulo dlouhých třináct měsíců, během kterých se hráč následkem rozsáhlého trejdu stěhoval do Dallasu. K incidentu prý došlo několik hodin poté, co Porzingis odehrál svůj dosud poslední basketbalový zápas v NBA, při kterém si přetrhl přední zkřížený vaz v levém koleni.

Obvinění okamžitě vzbudilo zájem médií a široké veřejnosti, ačkoli se mnozí podivují, proč se žena rozhodla začít znásilnění řešit až po takové době. Sama údajná poškozená se hájí tím, že jí basketbalista slíbil vyplacení 68 tisíc dolarů za mlčenlivost, jenže jí doposud žádné peníze nepřišly, takže se rozhodla situaci řešit jinak.

„Obyčejné vydírání,“ hájí se basketbalista

Příliš nevěrohodnou historku nejmenované slečny z New Yorku se sportovec snaží skrze svého právníka vyvrátit slovy, že jde o podvod. V oficiálním prohlášení dokonce stojí, že se Porzingis obrátil na FBI již v prosinci minulého roku s tím, že mu tatáž žena začala vyhrožovat. O možném skandálu, který se dle jeho slov rozhodně nezakládá na pravdivé události, předem informoval vedení soutěže a také současného zaměstnavatele. Jak se celá kauza kolem 226 cm vysokého „čahouna“ nakonec vyvine za vás budeme sledovat.

Foto: sny.tv

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články