Lesbička Šárka Pančochová nehodlá uzavřít sňatek, dokud u nás nebude zlegalizován!

                   

Snowboardistka Šárka Pančochová se se svou sexuální orientací nijak netají. Nedávno se dokonce na sociálních sítích pochlubila s tím, že se chystá do chomoutu! O ruku požádala svou americkou přítelkyni Kaileen Lareeovou, jenže nyní to vypadá, že svého nejšťastnějšího dne se jen tak nedočká. Proč? Šárka byla vždycky trochu rebelka a svou pověst potvrdila i nyní. Rozhodla se totiž svatbu odložit do té doby, než budou svatby homosexuálních párů povoleny i v České republice!

V moderním světě se není za co stydět, ví Pančochová

Osmadvacetiletá sportovkyně z Uherského Hradiště Šárka Pančochová se koncem minulého roku pochlubila novou láskou, kvůli čemuž se mnoha jejím mužským fanouškům postesklo. Kráska je totiž známá svou orientací na stejné pohlaví a proto nyní tvoří pár s Američankou Kaileen Lareeovou, která je o čtyři roky starší. To však není jedinou zajímavostí tohoto netradičního páru. Lareeová byla totiž dříve provdaná a s bývalým manželem má dokonce i dceru. Láska si ovšem nevybírá a někteří lidé poznají, že jsou jiní, až v pozdějším období svého života. Pančochová se tehdy na adresu svého vztahu pro deník iDnes.cz vyjádřila následovně:

„Nemám co schovávat. Diskuze nečtu, neregistrovala jsem, co kdo říkal a psal. Ale měla jsem většinou kladné ohlasy, jsme přece ve 21. století, není to žádný big deal. Rodiče to věděli delší dobu, měla jsem přítelkyni-snowboardistku asi tři roky, jenom babička byla trochu rozhozená.“

Žádost o ruku, nad níž romantici plesali

Česká snowboardistka sice není se svou přítelkyní ještě ani jeden rok, už ale proběhla žádoast o ruku. K té se sportovkyně uchýlila při zdolávání nejvyšší hory státu Oregon Mount Hood. Tam před svou vyvolenou poklekla a vyslovila dost možná nejdůležitější otázku svého života, na kterou Lareeová téměř bez váhání odpověděla kladně. Poté samozřejmě následovalo vášnivé líbání. Celý akt sledovali i diváci na sociálních sítích, kteří v drtivé většině přáli zamilovanému páru štěstí.

Uběhlo několik dní a pokud si příznivci Pančochové mysleli, že se ponesou v duchu plánování svatby, mýlíli se! Pár se totiž nechal slyšet, že sňatek neproběhne do té doby, než bude legální i v naší zemi! Pančochová na svém oficiálním instagramovém profilu napsala toto:

„Brát se nebudeme do té doby, než nebude povolená svatba gayů a leseb v České republice! Je důležité postavit se za to, co si myslíme, že je správné, a to je ten správný krok v našich očích. Pokusíme se pomoci a pokusíme se to uskutečnit. Chci, aby si veřejnost byla vědoma tohoto problému, protože oni jsou ti, kteří nám mohou pomoci učinit sňatky legálními.“

Dočká se snowboardistka svého velkého dne? To je ve hvězdách

Otázka homosexuálního sňatku je v České republice poměrně ožehavým tématem. Příznivci tohoto návrhu se hájí tím, že právo na manželství mají všichni lidé bez ohledu na svou orientaci. Odpůrci návrh naopak kritizují, protože prý poškozuje instituci, která má v naší zemi dlouholetou tradici v podobě, jakou známe. Není tedy vůbec jisté, jaký výsledek debaty nakonec přinesou a Pančochová si tak na svatební den bude muset určitě počkat ještě dlouhou dobu (pokud vůbec). Jaký názor na tuto problematiku máte vy, naši čtenáři?

Foto: peoples.ru

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články