Slavia posiluje útok! Tentokrát sešívaní lovili v Rumunsku, za ghanské křídlo zaplatí Kluži 2 miliony euro

Po Hronkovi, Chytilovi a Pechovi zaměřilo vedení sešívaných pozornost na zahraniční akvizici. O jaký jde post? Slavia posiluje útok. Z rumunské Kluže přivádí 188 centimetrů vysoké ghanské křídlo.

i Zdroj fotografie: CFR Cluj
                   

Vedení sešívaných pokračuje ve zbrojení na jarní boj o titul, tentokrát Slavia posiluje útok. Nejde o první zimní akvizici. Po získání Petra Hronka z Bohemians, Mojmíra Chytila z Olomouce a Davida Pecha z Mladé Boleslavi se tentokrát červenobílí zaměřili na zahraničí. Konkrétně jde o útočníka rumunské Kluže, za kterého vršovický klub zaplatí pořádný balík.

Střelec z Ghany

O koho jde? Do Edenu míří Ghaňan Emmanuel Yeboah. Devatenáctiletý útočník nastupoval v Kluži převážně na pravém křídle, ale umí hrát i zleva a na hrotu. Mladíka vysokého 188 centimetrů si fanoušci Slavie určitě pamatují z podzimního vzájemného dvojzápasu v Evropské konferenční lize. Yeboah nastoupil za rumunský klub ve skupině pětkrát, pokaždé v základní sestavě.

Během podzimu talentovaný útočník v rumunské Superlize vstřelil tři góly a přidal dvě asistence. Další bude dávat v červenobílém dresu. Novinář spolupracující s anglickým BBC a Guardianem Emanuel Rosu potvrdil, že Kluž přijala nabídku Slavie na 2 miliony eur za Emmanuela Yeboaha. O přesunu Ghaňana píší i další rumunská média. Luděk Mádl napsal na Twitter, že jednání finišují a útočník již přicestoval do Prahy.

Bude Yeboah pro Slavii dalším trefeným jackpotem nebo se útočník v Edenu neprosadí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Videotest BMW M8 Coupe Competition: Přepychová sportovní bestie, která má zásadní vadu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
ASN4G jako atomová pěst Paříže: stealth hypersonická střela má uletět až 1 000 km rychlostí až Mach 8, je evropským průkopníkem
Události247.cz
Události247.cz
Putin dělá z Běloruska evropskou Severní Koreu, myslí si experti
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové objevili nový tunel, který má být údajně vstupem do podsvětí