Neymar telefonoval hvězdě Realu Madrid. Chce ji získat do Paris Saint-Germain

                   

Získali sedm mistrovských titulů v posledních osmi sezónách, přesto stále čekají na velkou evropskou trofej. Fotbalisté Paris Saint-Germain vstupují takřka do každé sezóny od nástupu katarských majitelů s cílem získat i ušatý pohár Ligy mistrů. Loni je od triumfu dělil krůček, vypadli až ve finále s Bayernem Mnichov. K vítězství v nejprestižnější klubové soutěži by nyní mohl pomoci i Sergio Ramos, čtyřnásobného vítěze soutěže z Realu Madrid již dokonce kontaktoval i Neymar.

Sergiu Ramosovi, který je dlouholetým kapitánem Realu Madrid, končí smlouva na konci probíhající sezóny. Proto se kolem něj začali sletovat zájemci z řad velkoklubů, ale i nové projekty. Již v lednu, půlroku před vypršením smlouvy, totiž může vyslyšet vábení jednoho ze zájemců a podepsat předběžný kontrakt od léta 2021.

i(zdroj fotografie: Pxhere)

Podle britských médií chce čtyřiatřicetiletého stopera získat úřadující anglický mistr z Liverpoolu, ale i slavný Manchester United. Spekuluje se i o nabídkách italských klubů, zájem údajně deklaruje Juventus nebo AC Milán. O rodáka ze španělské Sevilly se bude pokoušet i David Beckham, který by rád čtyřnásobného vítěze Ligy mistrů viděl v dresu svého Interu Miami, hrajícího kanadskoamerickou Major League Soccer.

Pařížané nabízí ‚bianko šek‘

Podle španělského deníku AS je však nejvážnějším zájemcem francouzské Paris Saint-Germain. Po odchodu Thiaga Silvy do Chelsea schází sveřencům Thomase Tuchela zkušenost v zadních řadách a právě Ramos by ji měl přinést. Podle reportéra José Álvareze z deníku El Chiringuito jsou ochotné Pařížané přistoupit na jakékoli podmínky, týkající se délky kontraktu nebo platu, pokud španělský střední obránce zajístí dorazí jako volný hráč.

i(zdroj fotografie: Pixabay)

Informace El Chiringuito navíc mluví o tom, že Neymar již dokonce Ramose telefonicky kontaktoval a „snažil se mu prodat sen o PSG“. Brazilec dokonce údajně slíbil i prodloužení své smlouvy i kontraktu Kyliána Mbappého, pokud dlouholetý kapitán Realu Madrid v Paříži podepíše kontrakt. „Pokud příjdeš do PSG, vyhrajeme spolu minimálně dvě evropské trofeje,“ údajně uvedl.

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články