Milan Škoda již ví, kde bude nastupovat v nadcházející sezóně

Mladá Boleslav zahájí nový ročník s několika změnami v kádru. Bude pod trenérem Pavlem Hoftychem pokračovat i zkušený kanonýr Milan Škoda?

i Zdroj fotografie: SK Slavia Praha
                   

Fotbalová Mladá Boleslav hlásí první změny v kádru. Středočeskou metropoli před několika desítkami hodin opustil třiadvacetiletý pravý bek David Douděra, který zamířil do pražské Slavie. „Moc děkuji všem v klubu a samozřejmě taky fanouškům, s kterými jsem si rozuměl. V Mladé Boleslavi jsem dostal šanci hrát pravidelně první ligu a na to nikdy nezapomenu, Vždy se do Boleslavi budu rád vracet a fandit ji za to, co pro mě udělala,“ uvedl na stránkách klubu.

Naopak ve městě automobilů bude i nadále působit zkušený veterán Marek Matějovský. Se čtyřicetiletým středopolařem prodloužil klub smlouvu o další rok. Pruhovaný dres v nadcházejícím ročníku však obléknou také další zkušené opory mužstva. Další rok stráví v Mladé Boleslavi také šestatřicetiletý brankář Jan Šeda, který je kmenovým hráčem klubu nepřetržitě od roku 2005.

iZdroj fotografie: FK Mladá Boleslav

Za prodloužení smlouvy jsem nesmírně rád. Je oceněním v mém věku, že na to pořád mám a vedení se mnou stále počítá. Seděli jsme s panem Dufkem i s panem Trundou a bavili se o budoucí možnosti předávat mladším brankářům zkušenosti, kterých mám dost, a i za tuto důvěru jsem moc rád,“ komentoval Šeda prodloužení smlouvy. Mladá Boleslav si udržela také dlouholetou ikonu pražské Slavie a Bohemians 1905 Milana Škodu.

Škoda: Jsem spokojený

Šestatřicetiletý útočník, který se loni trefil šestkrát, tak může rozšířit svou statistiku 326 ligových startů. „Milan Škoda je nedílnou součástí našeho klubu a máme radost, že jsme se velmi rychle dohodli na spolupráci na další rok. Jednání s jeho agentem panem Stejskalem proběhla velmi korektně,“ přiznal generální ředitel klubu David Trunda. Sám zkušený harcovník si mladoboleslavské angažmá pochvaluje.

Je tady dobrý tým a po příchodu nového trenéra nejspíše budou nějaké změny, ale s kabinou i s přístupem všech tady v Boleslavi jsem spokojený, proto jsme se s vedením klubu dohodli na ročním prodloužení,“ zakončil trojnásobný ligový šampión, který do klubu přišel z tureckého Çaykuru Rizespor.

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Pět důvodů, proč se (my Češi) za volantem chováme tak, jak se chováme. Jinde v Evropě by to neprošlo
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Záběry z helmy ukazují drsný život v první linii: zpustošená krajina zalitá šedými mračny, granáty a kulky prolétající kolem hlavy
Události247.cz
Události247.cz
Němečtí a čeští zákazníci stále dostávají odlišnou kvalitu potravin pod stejným obalem
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství