Kylian Mbappé odmítl Real Madrid. Francouzský reprezentant zůstává v PSG. Rozhodl obří podpisový bonus?

Dlouhá sága je u konce. Několik měsíců to vypadalo, že Kylian Mbappé po skončení letošní sezóny odejde jako volný hráč do Realu Madrid. Jenže francouzský reprezentant nakonec změnil názor a rozhodl se podepsat novou smlouvu v PSG. Co ho přesvědčilo?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vedení francouzského mistra dělalo vše pro to, aby svůj ofenzivní klenot udrželo. Dlouho to ale vypadalo, že Kylian Mbappé je definitivně rozhodnutý odejít do Realu Madrid. S přibývajícím časem už o spojení třiadvacetiletého útočníka s bílým baletem pochyboval málokdo. Sportovní šéf PSG navíc přiznal, že peníze nehrají hlavní roli.

Pak ale přišel zlom a na veřejnost vypluly zprávy, že Kylian Mbappé své rozhodnutí přehodnocuje. Zdroje španělského deníku Marca potvrdily, že hráč i jeho nejbližší okolí byli pod tlakem klubu i majitelů z Kataru. Ani trenér Mauricio Pochettino si nebyl jistý, na kterou stranu se útočník přiklání. „Neznám jeho rozhodnutí. Možná mám tušení, ale je na Kylianovi a klubu, aby o tom komunikovali,“ uvedl kouč Paris Saint-Germain.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pařížský velkoklub podle všeho v květnu dorovnal nabídku Realu. „Nabídky PSG a Realu Madrid jsou téměř totožné. Teď je to na Kylianovi, on se rozhodne,“ cituje specialista na fotbalové přestupy Fabrizio Romano matku Kyliana Mbappého Fayzu Lamari. Romano na svém twitterovém účtu také uvedl, že Mbappé již volal prezidentovi Realu Madrid, aby mu řekl, že se rozhodl podepsat novou smlouvu v PSG. Přesvědčil ho podpisový bonus cca 3,7 miliardy korun? Informaci o Mbappého rozhodnutí potvrdil reportér Sky Sports Gianluca Di Marzio, francouzský deník L´Equipe i španělská Marca.

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Jak jednoduše a u každého auta ušetřit několik litrů paliva. Bez investic, bez starostí, bez námahy
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Souboj mezi legendárními letouny F-16 a MiG-29 by byl těsný. Nakonec by ho ale rozhodla technologie
Události247.cz
Události247.cz
Na konci června skončí platnost starších bankovek, následně bude možná výměna
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Některé alternativní zdroje energie vás připraví o slova. Jsou mezi nimi řasy, odpadky i městská infrastruktura