Doufal jsem v hattrick, přiznal dvougólový střelec Wallem. Co řekl o zraněném kotníku?

K vítězství nad Jabloncem přispěl Conrad Wallem dvěma góly. Věřil, že dá i třetí. To se mu nakonec nepovedlo, v závěru přesto cítil euforii.

i Zdroj fotografie: SK Slavia Praha
                   

Jedním z hrdinů sešívaných byl v úvodním jarním kole Fortuna ligy Conrad Wallem. Již ve 3. minutě parádně zakončil míč za obranu od Ševčíka. Radost ale netrvala dlouho, po chvilce hosté srovnali. V 11. minutě převzal hlavní roli opět norský fotbalista. Tentokrát si naskočil na centr Masopusta a hlavou strhl vedení opět na stranu Slavie. Mít takhle brzy na kontě dva vstřelené góly, to se Wallemovi ještě nepovedlo. „Ne, takhle rychle určitě ne. Po dvou gólech jsem mířil na hattrick, to se mi nepodařilo ještě nikdy. Doufal jsem v něj, ale dva góly tentokrát stačily,“ řekl pro klubový web.

Nahoru, dolů

Přestřelka pokračovala ve zběsilém tempu a do poločasu se diváci dočkali dalších dvou gólů. Hned po přestávce se navíc Jablonci podařilo vyrovnat na 3:3. „Bylo to opravdu bláznivé. Po celou dobu se hrálo nahoru a dolů, a to i ve skóre. Pro fanoušky určitě skvělé utkání, hnali nás od začátku až do konce. Společně jsme věřili, nakonec přišel dobrý výsledek,“ poznamenal Conrad Wallem, kterého dvěma góly doplnil Václav Jurečka.

Nakonec Slavia rozhodla o vítězství 4:3 až v sedmé minutě nastavení. „Emoce byly neuvěřitelné. Už jsem to říkal na hřišti, nevím, jestli to můžu říct i na kameru… Ale tohle je lepší pocit než sex. Pro mě je úplně nejlepší na světě. Bláznivé,“ uvedl Conrad Wallem. Jurečkův gól již sledoval z lavičky, kde ledem chladil zraněnou nohu. „Ano, měl jsem trošku bolavý kotník, hlavně ve druhém poločase. Doufám, že s trochou ledu a léčení budu na středu připravený,“ dodal Nor.

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články