Zhubněte díky 5 minutám denně s touto relaxační technikou. Postačí vám ručník

Zhubněte během každodenní krátké relaxace, která vás nejen uvolní, ale také vám pomůže se zbavit přebytečných kil v oblasti bříška. Vyzkoušejte tuto metodu pocházející z Japonska a sami uvidíte!

Zhubněte díky této technice s ručníkem.

Spousta osob v dnešní době trpí bolestmi zad a hlavy, jež jsou způsobeny nesprávným držením trupu. Dopady shrbeného postoje na páteř jsou už ve velmi krátké době fatální. Neustálé zobání léků, placení masáží nebo domlouvání návštěv u fyzioterapeuta je potom nejen drahé, ale v podstatě i zbytečné. Existuje totiž mnohem snadnější způsob, jak se těchto potíží zbavit. Na řešení přišla japonská doktora Fukutsuidziová, jejíž specializací jsou právě obtíže spojené s páteří a pánevní kostí. Aplikování její techniky, je velmi účinné, a přitom vám zabere pouhých 5 minut denně.

 

Jak na to

Zhubnout a uvolnit bloky ve spodní části páteře lze snadno. Postačí vám k tomu pouze malý ručník. Ten pevně srolujte do ruličky, kterou následně převažte provázkem nebo zadělejte gumičkou. Jde pouze o to, aby se ručník během cvičení nerozmotal. A poté už můžete jít na to:

  1. Lehněte na záda na nějakou pevnou podložku. To znamená na zem či jiný tvrdý podklad. Vyhněte se cvičení na matraci, gauči nebo posteli, protože jsou příliš měkké.
  2. Spodní část zad v oblasti kříže si podložte smotaným ručníkem.
  3. Ruce protáhněte dozadu za hlavu a prsty se vzájemně dotýkejte. Ruce vám tedy budou tvořit takovou stříšku.
  4. Nohy rovněž natáhněte. Paty mějte od sebe zhruba na šířku ramen, přičemž špičky se budou dotýkat. Chodidla tedy tvoří také jakousi podobu stříšky.
  5. A nyní pouze pravidelně dýchejte po dobu 5 minut.

Abyste dosáhli kýženého efektu, dělejte tento cvik 3x denně. Už po pár dnech budou bolesti zad a hlavy pryč a vaše bříško bude prosté všeho tuku. Jednoduché a efektivní.

Kila půjdou dolů sama, uvidíte.