Stačí pár minut denně a Vaše nohy budou neodolatelné! Tohle cvičení zvládnou všechny ženy

Efektivních cviků na tvarování a posilování nohou je jako šafránu, ale my jsme je pro vás našli. Podívejte se, jak můžete dosáhnout rychlých výsledků a získat tak vysněnou postavu a štíhlé nohy k tomu.

Objemnější stehna představují problém, se kterým se těžko bojuje. Obzvlášť pokud jste je dostali do svého genetického vínku, tak s jejich velikostí nic moc neuděláte. Přesto ale můžete bojovat za jejich pevnější vzhled a vypracovanější tvar, který vždycky vypadá mnohem lépe. Cvičením a sportem se dostanete do kondice a zpevníte své nohy, které potom opustí choutky na nějakou celulitidu nebo pomerančovou kůži. Pokud disponujete dostatkem volného času, poté si zkuste jednou až dvakrát týdne dopřát běh, svižnou chůzi nebo plavání – to jsou totiž sporty, se kterými se nohy dostávají do formy nejlépe. Pokud ale tyto možnosti nemáte a sotva si najdete deset minut času doma, potom se podívejte na naše další rady, jak i s tímto málem udělat zázraky.

 

Hubněte stehna snadno, rychle a efektivně

Dostat objem stehen pod kontrolu bez cvičení nepůjde. Abyste ale dosahovali výsledků lépe, potom si nezapomeňte připravit živnou půdu. Dodržujte tato pravidla a připojte cvičení – kila půjdou dolů a stehna získají vysněnou podobu:

 

  1. Pijte dost vody

Hlídejte si, jestli pijete dostatek čisté čerstvé vody. Za den byste měli vypít zhruba 2 – 3 litry vody, aby váš organismus byl hydratovaný a pročisťoval se správně. Kromě toho by v tomto množství měla být jedna třetina tvořena výhradně čistou vodou bez bublinek, příchutí a dalších přísad.

Jedna třetina vašeho pitného režimu by měla být tvořena čistou vodou.
  1. Myslete pozitivně

Když si sami sobě budete své tělo hnusit, potom vám hubnutí nepůjde. Přistupujte ke sportu a cvičení jako k něčemu, co děláte jenom pro sebe a své zdraví. Nikoliv jenom pro krásu. Zaměřte se na své pocity vůči sobě samému a motivujte se. Místo nehezkých fotek na lednici, které vás mají odradit od mlsání, si tam zkuste dát sami sebe, když jste byli hubenější. Tato pozitivní motivace vám dá mnohem víc.

 

  1. Jídlo je alfou a omegou

Strava při hubnutí a cvičení by měla být vyvážená. Žádnou složku byste neměli vynechávat, důležité je ale si ji správně načasovat a rozložit do denního plánu. Cukry, zdravé tuky, sacharidy, bílkoviny – jídlo by mělo být dostatečně bohaté a rozmanité. Vždy ale nezapomeňte uzpůsobit to, co jíte, tomu, co děláte. Po tréninku můžete doplnit energii sacharidy, před tréninkem zase dodat zdravé tuky. Správně sestavený jídelníček je zkrátka základ.

Vyvážený jídelníček je základem.
  1. Cvičení pro vaše nohy

Jakmile máte připravený základ, tak se můžete vrhnout na to hlavní. Posilování nohou a svalů. Nepotřebujete hodiny makat v posilovně, klidně si můžete své cviky odcvičit doma. A to za pouhých 12 minut denně. Podívejte se na video, kde vám trenérka Kelsey Lee ukáže, jak na to.