Nejslavnější lyžařský pár všech dob. Soupeřka Ester Ledecké do toho brzy praští

V sezoně oba utrpěli vážná zranění, ale v osobním životě je potkalo štěstí. Lyžařští šampioni Aleksander Kilde (31) a Mikaela Shiffrin (29) se zasnoubili.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Americká soupeřka Ester Ledecké ze Světového poháru ve sjezdovém lyžování chodí s norským závodníkem už tři roky. Ale dvojnásobný medailista z olympijských her a mistrovství světa poklekl až nyní. Prstýnek s diamantem, který dle webu Blick.ch mohl stát až půl milionu korun, zářil tak silně, že Shiffrin prostě nemohla odmítnout.

Zamilovaná Shiffrin

Legenda alpského lyžování, která vyhrála dvě zlaté medaile na ZOH a je sedminásobnou mistryní světa, se o zásnubách podělila s fanoušky na sociálních sítích. Nikdy se nepřestává chovat mile a přátelsky. A vždy je ohleduplný,“ napsala Shiffrin k postu na instagram, který doplnila společnými fotkami s jednatřicetiletým Kildem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mikaela Shiffrin ⛷💨 (@mikaelashiffrin)

A kdy bude svatba? Tu prý zatím trochu odloží. „Asi to přijde, až se usadíme. Takže uvidíme, kdy se tak stane. Nechte se překvapit,“ mlžil Kilde pro Reuters. Devětadvacetiletá držitelka pěti křišťálový glóbů za celkové vítězství ve Světovém poháru si v letošní sezoně při pádu zranila koleno a chyběla šest týdnů. I tak byla Shiffrin třetí sjezdařkou sezony.

Dcera legendárního fotbalisty Pavla Nedvěda chodí s americkým tenistou s českou krví. Víte, o koho jde?

Její milý dopadl ještě hůř. Začátkem roku si při karambolu ve Wengenu vykloubil rameno, pořezal nohu a sezona pro něj skončila. „Mikaela a její rodina se o mě tehdy úžasně starali. Uvědomil jsem si, že ona je někdo, s kým chci být po zbytek života,“ prozradil Kilde pro Heute. Snad už se jim nyní budou zranění vyhýbat a třeba se brzy domácnost nejslavnějšího lyžařského páru rozroste.

Láska mezi sportovci v poslední době jen vzkvétá. O svůj vztah se nedávno s fanoušky podělila také slovenská tenistka Daniela Hantuchová, jak jsme na SportechŽivě také informovali.

Kolik peněz stál váš zásnubní prstýnek? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články