Slovenská tenisová kráska Hantuchová. Randila s českým hokejistou Jágrem, teď sbalila slavného Francouze

Patřila k nejobletovanějším tenistkám světa. A muži po ní touží stále. Slovenka Daniela Hantuchová randila i s Jaromírem Jágrem. Teď to však konečně vypadá na toho pravého.

i Zdroj fotografie: Wikimedia Commons
                   

Bývalá pátá hráčka světového žebříčku Hantuchová měla v lásce dlouho smůlu. Chodila s hokejistou Gáboríkem, španělským tenistou Lópezem, nizozemským fotbalistou Sneijderem, či australským golfistou Scottem. V roce 2019 se také hodně mluvilo o její společné večeři s legendárním kanonýrem Jaromírem Jágrem. Románků prožila spoustu, ale stále to nebylo ono.

Kariéra měla přednost

„Hodně mých vztahů ztroskotalo na tom, že pro mě byla na prvním místě moje kariéra. Vše se točilo kolem mě. Nebyla jsem ideální partnerka pro vážný vztah,“ uvedla Hantuchová před pěti lety pro magazín Madam Eva a prozradila, jaký by její nastávající měl být. „Přeju si, ať je vysoký, vtipný a má dobré srdce.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Daniela Hantuchova (@danielahantuchova)

V poslední době se po jejím boku právě jeden takový elegantní muž, který raketu ovládal stejně dobře jako ona, začal objevovat. Vyklubal se z něj slavný tenista Guy Forget. O devatenáct let starší Francouz, který vyhrál jedenáct turnajů na okruhu ATP, má z prvního manželství dva dospělé syny.

Hantuchová: Jsi moje eso

„Miluji tě, lásko! Jsi moje eso!“ napsala čtyřicetiletá Hantuchová pod příspěvek na sociální sítě, k němuž připojila tři jejich společné fotky. Její milý, dvojnásobný vítěz Davis Cupu, to nejvýše dotáhl na 4. místo v žebříčku a na prize money získal téměř 140 milionů Kč, tedy téměř dvakrát více než český hráč Jiří Lehečka, o jehož talentu jsme také psali na SportechŽivě.

Exmanžel má Soukalové po rozvodu vrátit 60 000 000 korun

Hantuchová se v profesionálním tenise prosazovala už od šestnácti let. Největšího úspěchu dosáhla výhrou na turnaji v Indian Wells . Celkově vyhrála sedm trofejí a se Slovenskem uspěla i v týmovém Fed Cupu. Na odměnách vydělala téměř 250 milionů korun. Údajně měla nejdelší nohy mezi tenistkami. I proto ji britský Ace vyhlásil nejpřitažlivější tenistkou světa a pro Sports Illustrated nafotila kolekci plavek.

Souhlasíte s tím, že Hantuchová byla nejpřitažlivější tenistkou? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články