Dcera legendárního fotbalisty Pavla Nedvěda chodí s americkým tenistou s českou krví. Víte, o koho jde?

Oba jsou potomky slavných otců. Znali se už jako děti, vyrůstali nedaleko sebe na Floridě, ale jeden do druhého se zakoukali až jako dospělí. A nedávno měli tříleté výročí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ivanka a Sebastian. Ona je dcerou Pavla Nedvěda, držitele Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu světa za rok 2003, bývalého reprezentanta a viceprezidenta Juventusu Turín. On synem Petra Kordy, vítěze tenisového Australian Open 1998. Třiadvacetiletý Sebastian se potatil a předvádí světový tenis, o tři roky starší Ivana ho po úspěšných studiích skoro všude doprovází. A dle spousty společných fotek na sociálních sítích jim to moc klape.

Každý bydlí jinde

Starosti si nedělají ani z toho, že trvalé bydliště mají oba někde jinde. Sebastian Korda má zázemí v Americe, Ivanka žije střídavě v Praze a v italském Turíně, kde je její otec dodnes vnímám jako fotbalový bůh, jemuž místní fanoušci Juventusu neřeknou jinak než Grande Paolo. Pár ale oba pojí české kořeny, navíc spolu všude cestují. A kdo ví, možná už se brzy k sobě sestěhují.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ivana nedved (@ivananedved)

Sebi Korda ale k české škodě reprezentuje USA, kde se narodil a celý život žije. V současnosti 27. hráč světa má na kontě řadu úspěchů, vyhrál už i turnaj ATP v Parmě a dostal se do dalších pěti finále. I díky tomu už si vydělal slušné peníze, konkrétně v přepočtu 113 milionů korun.

S Kordou v Monte Carlu

Nyní třiadvacetiletý Američan bojuje na prestižním turnaji v Monte Carlu, z něhož se kvůli zranění odhlásil český tenista Jiří Lehečka, o němž jsme na SportechŽivě také psali. A Ivanka svému milému samozřejmě pilně fandí na tribuně. Zatím mu přinesla štěstí. Korda v prvním kole jasně přehrál Španěla Fokinu (6:1, 6:2), teď ho ale čeká světová dvojka, domácí hvězda Jannik Sinner. „Momentálně je to nejlepší tenista na světě,“ řekl Korda po postupu pro Tennis.com.

Nezastavitelná Nelly. Dcera slavného českého tenisty vládne světovému golfu. Pomohla jí i návštěva Prahy

Díru do světa udělaly i jeho obě sestry, vyrostly z nich vynikající golfistky. Jessica má v současnosti mateřské radosti, ale Nelly je doslova golfovou megastar, což má v Americe velkou váhu. Olympijská vítězka z Tokia a aktuální světová jednička je nyní téměř neporazitelná. Vyhrála už čtyři turnaje v řadě. Třeba se její brácha inspiruje a oslaví s milovanou Ivankou v Monte Carlu další velké vítězství.

Věděli jste, že Ivana Nedvědová chodí se Sebastianem Kordou? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články