Český olympionik poslal přítelkyni trenéra chlípnou fotku. Ten vše ukázal na sociální síti

Slavný český olympionik vyvedl věc, které bude navždy litovat. Poslal chlípnou fotku partnerce svého kamaráda. A ten se s ním nemazal.

i Zdroj fotografie: Česká atletika
                   

Tahle aféra šokovala celý český sport. Překážkář Petr Svoboda kontaktoval pár měsíců před olympiádou v Riu v roce 2016 přítelkyni kouče Josefa Karase. Ten byl zrovna se svou tréninkovou skupinou na světovém šampionátu v USA. Poslal jí své namakané tělo, které dokázalo vyhrát i mistrovství Evropy, jenže na fotce bylo i mnoho dalšího.

Překvapivé informace

Svobodovi se z trenek dralo něco, co se rozhodně neposílá kamarádově lásce. Atlet měl navíc na břiše postavený vibrátor. Jak se Karas od přítelkyně o všem dozvěděl, okamžitě to zveřejnil. „Jen co vytáhnu paty z domova, dostanou se ke mně překvapivé informace o takzvaných kamarádech,“ začal svou reakci Karas.

„Normálně bych takovou věc vůbec neřešil veřejně. Tento způsob je pro mě dost nepříjemný. Ale nemám jinou možnost vyřešit to “chlapsky” osobně. To bych pravděpodobně ztratil svou trenérskou pozici, seděl za mřížemi a zničil olympijský sen svých svěřenců. Musím se tedy uchýlit k tomuto textu,“ pokračoval na svém facebookovém profilu Karas. Ten je mimochodem druhým nejkrásnějším mužem světa z roku 2010.

Svoboda: Bylo to nedopatření

Dnes devětatřicetiletý Svoboda se tehdy hájil. Vše prý vzniklo nedopatřením. Jenže ono nešlo jen o ten jeden snímek. Český rekordman, který závodil na OH v Pekingu i v Riu, také Karasově milé posílal nemístné návrhy. „Přítelkyně mi poslala celou konverzaci, která proběhla mezi ní a překážkářem Petrem Svobodou. Detaily nejsou důležité, krom toho, že ji zval k sobě v mé nepřítomnosti,“ popsal pětačtyřicetiletý desetibojař, který během kariéry trénoval s Romanem Šebrlem a Tomášem Dvořákem.

Dva vztahy krachly. Český olympijský šampion si vzal mladičkou svěřenkyni

Pikantní bylo, že Svoboda se s Karasem následně potkávali v olympijské vesnici v Riu. K žádnému incidentu ale naštěstí nedošlo. „Pro mě není problém pozdravit, ale tím veškerá komunikace končí. Kdyby se tohle stalo mně a mé přítelkyni, vím, že bych reagoval úplně jinak,“ tvrdil pro iSport Svoboda, evropský šampion z pařížské haly z roku 2011, který poté kvůli zanícené achilovce dokonce bojoval o život a hrozila mu amputace nohy.

Na SportechŽivě jsme také psali o olympijském vítězi, který prošustroval stovky milionů a je z něj nyní bezdomovec.

Co byste na Karasově místě udělali vy? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články