Bude se Jágr ženit? Určitě nechci mluvit za něj, řekla jeho partnerka Dominika po pětiletém vztahu

Chodí spolu už pět let. A teď se zdá, že by ve vztahu mohli udělat další krok. Jágrova partnerka Dominika Branišová promluvila o svatbě a dětech.

i Zdroj fotografie: Nextfoto.cz
                   

Jaromír Jágr je snad největším fanouškem českého týmu na hokejovém MS v Praze. Nevynechal ještě ani jeden zápas. Legendární hráč nedávno oznámil, že plánuje odehrát svou poslední sezonu. A co pak? Zásadně by se mohl změnit i jeho soukromí život. Jeho devětadvacetiletá láska Dominika Branišová by určitě nebyla proti.

Rekord a záchrana

Jágr letos prožívá nezapomenutelné dny. V únoru byl slavnostně vyvěšen jeho dres ke stropu arény v Pittsburghu, s nímž vyhrál dva Stanley Cupy. A v dubnu se stal nejstarším hráčem historie, který nastoupil a skóroval v nejvyšší soutěži. Kladnu tím v 52 letech pomohl k záchraně v extralize, jak jsme také psali na SportechŽivě. Nabízí se, že dalším velký okamžikem jeho života by mohla být veselka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dominika Branišová (@dominikabranisova)

Zamilovaný pár spolu nedávno navštívil vyhlášení soutěže o nejkrásnější ženu Česka. A právě tam se Dominika o jejich budoucnosti rozpovídala. „Tak doufám, že alespoň pro něj jsem ta nej,“ žertovala dle Blesku, když se novou královnou krásy nestala ona sama.

Zlatý Jágr

Jágr se nechtěl ženit a dělat si závazky do doby, než ukončí svou úžasnou kariéru, kterou ozdobil triumf na olympiádě v Naganu či dvě zlata z mistrovství světa (2005 a 2010). Vzhledem k tomu, že ho čekají poslední měsíce s hokejkou v ruce, nabízí se do toho ve sportovním důchodu praštit. A že už by bylo na čase.

Za českou reprezentaci hraje na MS v Praze i největší fešák mezi hokejisty. O ženy ale nemá zájem

„Nevím. Na to jsou vždycky potřeba dva, na svatbu i na to dítě,“ smála se Dominika. „Určitě nechci mluvit za něj. Uvidíme, co bude za rok. Já nevím ani, co bude příští týden,“ doplnila bývalá modelka. S Jágrem se poznali v květnu 2020. „Začali jsme se vídat, když byly otevřené restaurace. Už v červnu nás ale objevili ve Špindlerově Mlýně. Nebyla jsem na to připravená, takže jsem si ihned smazala sociální sítě. Chtěla jsem se s Jardou poznat tak, jako by to byl běžný člověk, proto jsem tři čtvrtě roku neměla sociální sítě,“ řekla v pořadu Face To Face.

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články