Výkon večera patří Procházkovi! Odnáší si bonus 50 000 dolarů + Oezdemir reaguje.

Jiří Procházka výhra
                   

Na turnaji UFC 251 se zadařilo Jiřímu Procházkovi dokonce 2x. Knockoutoval Volkana Oezdemira a dostal bonus 50 000 dolarů. Což je přes 1 000 000 Kč!

Jiri Procházka vykon večera
iZdroj fotografie: instagram/ufc

Nedělní ráno přineslo veselé zprávy pro všechny fanoušky MMA. Čech Jiří Procházka dokázal vypnout Volkana Oezdemira. Jiří je první zápasník, který dokázal Volkana takto položit. Zápas, ale nebyl jenom růžový. V prvním kole náš bojovník inkasoval řadu tvrdých úderů. Naštěstí Jirka zachoval klidnou hlavu a ve druhém kole dodal našemu národu veliký úspěch a zápas vyhrál.

Volkan Oezdemir vyjádřil respekt.

Po prvním živnotním knockoutu Oezdemir zveřejnil poděkování a pozdrav svým fanouškům. Co řekl o Procházkovi?

Volkan vyjádření
iZdroj fotografie: instagram.com/volkan_oezdemir/

PRVNÍ KO MÉHO ŽIVOTA, JIŘÍMU GRATULUJI. JE TO BOJOVÝ SVĚT A JÁ HO MOC MILUJI. DĚLÁM TO DOBŘE A CHCI PODĚKOVAT VŠEM SVÝM FANOUŠKŮM ZA VELIKOU PODPORU, JSTE NEJLEPŠÍ! BUDU TRÉNOVAT TVRDĚJI A LÍP A VRÁTÍM SE SILNĚJŠÍ NEŽ KDY PŘED TÍM.

Co bude dál pro Jiřího Procházku?

Na tiskové konferenci Jiří Procházka dostal pár zajímavých otázek ohledně budoucnosti v UFC. Jak reagoval?

O tom se ještě nechci bavit a je mi to úplně jedno. Ať už bude soupeř kdokoliv, půjde o výkon, ne o soupeře. To je pro mě to důležitý, jinak je mi to jedno. Po tomhle startu může jako soupeř být kdokoliv. Hlavně chci co nejdříve znovu zápasit, protože bych se rád probojoval k titulu. To je má mise. Budu zápasit s kýmkoliv, koho mi nabídnou. Chci jen ukázat své umění.

Jiří Procházka dostává spoustu pozornosti ze všech stran. Všichni věříme, že se dokáže probojovat na vrchol a ukořistit titul.

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články