UFC bude řešit situaci Herba Deana a Dana Hardyho. Více-prezident UFC promluvil.

David Shaw
Zdroj fotografie: yt.com/ufc

Jeden z nejsledovanějších zápasů turnaje UFC on ESPN 14 nebyl zápas v kleci. Slovní výměna mezi rozhodčím Herbem Deanem a komentátorem Dana Hardyho, poté co Herb Dean zastavil zápas pozdě byla ostře sledována.

Co se stalo?

Poté co Herb Dean pozdě zastavil zápas Jose Alda a Petra Yana a následně zápas Francisco Trinaldo vs Jai Herbert se bývalý zápasník a současný komentátor Dan Hardy naštval a vyjádřil svůj nesouhlas ještě na místě.

Zastav ten zápas! To už je po druhé!

herb dean vs dan hardy hádka
Zdroj fotografie: Forbes.com

Následovala další ostré vyjádření na Twitteru od Dana Hardyho, což se Herbovi nelíbilo a reagoval. Dle Herba byly zápasy správně rozhodnuté. Co myslíte? Zastavil Herb Dean zápasy pozdě?

Co na to více-prezident UFC?

Následovala po-zápasová tisková konference, na které nebyl prezident UFC Dana White, ale jeho kolega a více prezident David Shaw. K celé situaci se vyjádřil:

UFC po zápasová konference
Zdroj fotografie: yt.com/ufc

Je to pro nás důležitá věc, celou situaci chceme vyřešit a především porozumět všemu, co se stalo. Určitě toto není něco, co by se mělo řešit na místě, proto jsme to také neřešili. Takže se na to ještě podíváme, koukneme na to a zkusíme, jak jsem již řekl, porozumět celé situaci a co k ní předcházelo. Z tohoto bodu se pak budeme posouvat dále.

Konec koncům není moc lidí, kteří by si měli s rozhodčím povídat, ano zápasníci, ano trenéři a ano doktoří, ale Dan Hardy je komentátor, nevím, uvídimě. Uvidíme co se stane, až es vrátíme do kanceláře, koukneme na to a zjistíme, co s touto situací uděláme.