Ryan Hall vs Ricardo Lamas! Ricardo varuje Ryana na jeho schopnosti na zemi.

                   

Ryan Hall se vrací do UFC. Doslova mág v BJJ bude zápasit proti Ricardovi Lamasovi. Ten se jeho země nebojí, uvedl v rozhovoru pro MMA Junkie Radio.

Ryan Hall je heel hook master.

Ryan Hall má za sebou již 4 zápasy v UFC. Všechny čtyři zápasy dokázal vyhrát. Poprvé jsme viděli Ryana v televizní show The Ultimate Fighter Seasson 22. Ryan se specializuje na 50/50 a na imanari roll, což mu udělalo veliké jméno v UFC. Jeho před-poslední zápas proti legendě UFC BJ Penn dokázal naskočit nejlešpí imanari roll v hisotrii UFC.

iZdroj fotografie: ufc.com

Co říká Ricardo Lamas na zápas?

„Jiu Jitsu je normálně součást mého tréninku. Pracuji na něm pořád, když jsem na tréninkuv Miami. trénuji soukromé tréninky s Danielem Valverdem, což jeden z nejlepších závodníků bjj na planetě. Je fakt dobrej, zvlášť v no-gi.“

„Jsem si ve své jiu jitsu hře jistý, také si myslím, že jsem již ukázal, že mé BJJ je jedno z nejlepších na světě. V nedávné době jsem ukončil borce, který má rekord, nejvíce ukončnení na zemi v historii UFC. Proto doufám, že Ryan Hall nepodcení mojí hru na zemi.“

BJJ má velká jména i u nás.

XFN pořádá další galavečer ve spolupráci s firmou Double Red. Jedná se o BJJ (Brazilské Jiu Jitsu) turnaj dle pravidel submission only. Hlavním tahákem akce bude Jan Stach z Fightclub Brno.

XFN BJJ turnaj
iZdroj fotografie: facebook.com/XFightNights/

Akce je naplánována na 15. srpna v centrále firmy Double Red. Zápasit se bude ve váhových kategoriích do 70 a 80 Kg. V každé pyramidě bude 16 zkušených grapplerů z Česka i ze Slovenska.

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články