Patrik Kincl bude zápasit s polskou legendou, šampionem KSW

Foto: mma.pl

Zápasník Patrik Kincl už zná svého soupeře a rozhodně to nebude žádné neznámé jméno. Právě naopak. Jde o jméno celkem známé, které patří nejenom v Polsku k legendám. Jeho výhodou bude i to, že bude zápasit na domácí půdě, jelikož Patrik Kincl bude muset odcestovat do polské Lodže, kde se se svým soupeřem setká tváří v tvář. Právě zde se v březnu uskuteční očekávaný galavečer, kde bude chtít náš zápasník ukázat své kvality.

Legendární Michal Materla

Dá se říci, že jméno Michal Materla není v této oblasti nijak neznámý pojem. I podle Kincla se jedná o jednu z polských legend a tak má ke svému soupeři respekt. Ten bude určitě třeba, jelikož Michal Materla je bývalý šampion organizace KSW, čímž jenom potvrzuje své kvality. Je mu 35 let a za svou kariéru prohrál jenom sedmkrát, proti čemuž stojí celkem 27 výher. A proti němu se postaví třicetiletý Patrik Kincl, který má za sebou celkem 9 proher a 22 výher. Ani to není nijak špatná bilance.

Váhová kategorie 84 kilo

Patrik Kincl a Michal Materla spolu budou zápasit v kategorii 84 kilogramů. Cestu doí této Kategorie Kincl zvažoval, ale jenom za předpokladu, že by zde mohl skutečně zápasit s někým zajímavým a dobrým. A byla to právě polská legenda, která ho napadla, a po krátké domluvě bylo jasné, že to bude on, kdo se v březnu na galavečeru v Polsku stane jeho soupečem.

Očekávaný galavečer

Souboj Materla vs Kincl se uskuteční v polské Lodži, a to už 21. března. Bude součástí galavečera, který proběhne v místní Atlas aréně. Ta pojme kolem 14 tisíc diváků a tak bude o zajímavou atmosféru stoprocentně postaráno. Dá se očekávat, že domácí zápasník bude hnán kupředu tisícovkami polských fanoušků. Zároveň však není vyloučeno, že vzhledem k tomu že je Polsko naším sousedem se na zápas přijede podívat i řada tuzemských fanoušků, kteří budou hnát dopředu našeho Kincla.

Foto: Foto: mma.pl