Nick diaz půjde zpět do klece v roce 2021! S kým bude zápasit není jasné

Zdroj fotografie: ufc.com

Nick Diaz se dle informací vrátí do UFC. Kontroverzní zápasník by zápasil až v roce 2021, což by bylo 6 let od jeho posledního zápasu. Jeho návrat podporuje i jeho bratr Nate Diaz.

Nick Diaz a jeho kariéra.

Nick Diaz má na svém kontě 35 zápasů. Z toho jich 26 vyhrál, zápasil s doslova giganty např. Georges St. Pierre, Anderson Silva nebo B.J. Penn. Nick UFC opustil v roce 2015, kdy ho porazil (výsledek byl odstraněn) Anderson Silva.

Zdroj fotografie: mmamania.com

Jak to bude s jeho návratem?

„Toto je Nick Diaz, poslal mi to dnes ráno. Jeho váha je okolo 175 až 165 liber. Dle slov jeho manažera Kevina Mubenga Nick absolvoval dvou týdenní dietu. Bylo to poprvé co Nick držel dietu za posledních pět let. Nick Diaz chtěl udělat testovácí dietu, protože ho velice zajímá dění ve weltrové váze. Na 100% chce zápasit znovu. Zatím plánujeme se vrátit okolo začátku roku 2021,“ uvedl Nickův manažer.

Co na to jeho největší rival?

„Já a Nick jsme se nesnášeli. On to ovšem přehnal, když mi najednou začal posílat emaily, kde kydal sračky o mé matce a o mém otci. Snažil se mi tím dostat pod kůži. Nenáviděl mě za to, co se stalo v Ultimate Fighterovi, protože ta show budila velkou pozornost,“

Zdroj fotografie: espn.com

Kdo by mohl být soupeřem Nicka?

Nick Diaz je spojován se zápasem Jorge Masvidal vs Nick Diaz. Jeho brácha Nate Diaz totiž prohrál právě proti Jorgovi, pomsta by dávala veliký smysl. Je tu ale řada bojovníků, kteří mají o zápas také zájem, např. Darren Till.