McGregor si díky výhře přišel za každou vteřinu svého zápasu na 1,7 milionů

Foto: ufcbet.ru

Král se vrátil a ukázal, co v něm ve skutečnosti je. Tak můžeme popsat zápas, kterého se účastnil známý bouřlivák Conor McGregor, jehož soupeřem byl „cowboy“ Donald Cerrone. Už před samotným zápasem se více věřilo Irovi, který také vše potvrdil a v ringu jasně dominoval.

Nastoupil někdo jiný?

Už před samotným zápasem, při klasickém představování zápasníků se mnoho lidí ptalo, zda náhodou nenastoupí někdo jiný? Conor McGregor si odpustil své nadávky a své povýšené chování a ke svému soupeři se choval slušně a s respektem. Toto nikdo nečekal a nutno říci, že celé představení tak byla i celkem nuda. I proto každý očekával, co se následně bude dít v ringu.

Stačilo 40 vteřin

Zde už Conor McGregor jasně ukázal, co v něm je a svého soupeře dokázal vyřídit za pouhých 40 vteřin. Pomohl mu k tomu hlavně zcela unikátní styl, kdy soupeře několikrát udeřil svým ramenem. Šlo o celkem nečekané údery, které soupeře celkem rozhodily. V tu chvíli už měl Ir jasně navrch a začal soupeře postupně likvidovat. Trvalo mu to jenom 40 vteřin, jelikož následně rozhodčí zápas ukončil a Conor McGregor se stal jasným vítězem. Soupeři nedal téměř šanci.

Dostane neuvěřitelnou sumu

Conor McGregor si získal nejenom zpět svou reputaci, ale také získal pořádnou sumu peněz. Jeho základní odměna činila 3 miliony dolarů, tedy asi 68 milionů korun. Vzhledem k tomu, že zápas trval pouze 40 vteřin, tak si Conor McGregor přišel za každou vteřinu svého zápasu na hezkých 1,7 milionů korun českých. A to není vše, jelikož k základní částce se přidávají i další odměny, třeba z prodaných vstupenek, nebo také z prodeje vysílacích práv. I tato suma bude celkem zajímavá, jelikož se hovoří o tom, že by mohla dělat i další desítky milionů. Jak je vidět, i pár desítek vteřin stačí k tomu, abyste se doslova zabezpečili do konce života.

Foto: ufcbet.ru