Kolik si Jiří Procházka vydělá v UFC? Bojovník promluvil o podmínkách.

Jiří Procházka UFC
                   

Bývalý šampión polo-těžké váhy organizace RIZIN se sérií 10 výher se rozpovídal o platových podmínkách v UFC. Dle informací dostane dobře zaplaceno i možný titulový zápas.

Když Jiří Denisa Procházka oznámil v lednu tohoto roku přestup do nejvetší organizace UFC (Ultimate Fighting Championship) ve mnoha  fanoušků bojových sportů se rozzářilo štěstí.

Procházka RIZIN
iZdroj fotografie: rizinff.com

Následovali další dobré zprávy, kdy Jirka Procházka dostal výbornou možnost vybrat si soupeře z top 10! Dle slov UFC prezidenta nedělní souboj Volkan vs Procházka určí dalšího vyzyvatele pro Jona Jonese.

Kolik dostane Jiří Procházka zaplaceno?

V rozhovoru pro Youtube Kanál AIM SPORTS Jiří Procházka uvedl:

„Visím ještě tři miliony na barák, takže to musím doplatit. V Rizinu to bylo nějak, nemůžu úplně sdělovat, ale v UFC teď mám podmínky takové, že tam máme dvojnásobek toho, co v Rizinu. Na start je to úplně super.“

Přesná čísla JIří Procházka nespecifikoval, tudíž vše končí v kategorii spekulace. Dobrá zpráva je, že z historie UFC si můžeme udělat obrázek. UFC již přijímalo veliké světové hvězdy jako např. Justin Geathje nebo Israel Adesanya.

Jak to tedy je?

Pro porovnání Justin Geathje, který se aktuálně probojoval na pozici vedlejšího šampióna dostal za výhru proti Tonymu fergusonovi neuvěřitelných 200 000 dolarů. Což je v přepočtu okolo 4 700 000 Kč. Israel Adesanya, který byl při nástupu do UFC v podobné pozici jako Jiří Procházka dostal za svou premiéru 100 000 dolarů. V přepočtu 2 300 000 Kč.

UFC 251
iZdroj fotografie: ufc.com

kdy bude zápas?

Jiří Procházka bude zápasit v Abu Dhabi již 11. července na nabité kartě UFC 251. Mezi hlavní zápasy patří titulová bitva Burns vs Usman, titulová bitva Yan vs Aldo a titulová bitva Holloway vs Volkanovski 2. Jiří Procházka bude startovat jako hlavní zápas prelims. UFC 251 bude jedno z největších UFC turnajů vůbec. Všichni se těšíme na 3 titulové bitvy, ale především na premiéru Jirky Procházky!

zdroj informací: mmashorties.cz

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články