Khabib plánuje přejet Justina Geathje na turnaji UFC 254.

                   

Khabib Nurmagomedov se vrátí do klece UFC (Ulitmate Fighting Championship) již 24. října proti Justinu Geathje, který je současný prozatímní šampión lehké váhy. Lokace zápasu se zatím není známá.

Zápas bez nenávisti.

Zápas Justin Geathje vs Khabib Nurmagomedov bude probíhat v podobném duchu jako probíhal zápas Dustin Porier vs Khabib Nurmagomedov. Oba zápasníci nic proti druhému nemaji, přesto si však nic nedarují a vědí, že půjdou do bitvy.

Khabib reagoval na zápas s Justinem.

iZdroj fotografie: instagram.com/p/CDcBiMmlxcR/

„Justin je moc fajn kluk a velice dobrý oponent pro mě, ale až se klec zavře bude muset být připraven na víc, než na boxerský zápas. Nejsem Dustin ani Tony. Zavedu ho do největších hlubin mého oceánu a utopím ho InshaAllah.“

Psal zprávu jeho manažer Ali Abdelaziz?

Je dost možné, že hodně fanoušků může namítat, že Khabib moc své sociální sítě nepoužívá, a že zprávu psal jeho manažer Ali Abdelaziz. Je to možné, ale proč by Ali Abdelaziz, který je mimochodem také manažerem Justina Geathjeho používal účet Khabiba, který je jeho klient na to, aby se navážel do dalšího svého klienta Justina Geathjeho? Nedávalo by to smysl.

Khabib návrat
iZdroj fotografie: ufc.com

Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje.

Titulový zápas lehké váhy UFC Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje prohěhne 24. října tohoto roku. Zápas plný historie, dramat a zvratů. Povede se Khabibovi ukázat svou dominanci a bude kontrolovat Justina na zemi nebo dokáže Justin Geathje opět překvapit a porazit Khabiba? Justin bude mít dle všeho výhodu v postoji, čeho se většina fanoušků obává je Khabibův wrestling, který je zkrátka top. Justin ale vychází také z wrestlingu. Jak zápas dopadne? Uvidíme.

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články