Khabib Nurmagomedov prozradil, za jakých okolností by se vrátil do klece UFC

                   

Před několika týdny oznámil před soubojem s Justinem Gaethjem, přesto se možná do klece vrátí. Ruský zápasník Khabib Nurmagomedov na včerejší tiskové konferenci oznámil, za jakých okolností by byl odchoten se do klece opět vrátit a kývnout na zápas s největšími vyzyvateli – Conorem McGregorem a Dustinem Poirietem.

Nurmagodemov ukončil kariéru v říjnu, jen několik měsíců po smrti svého otce, který dlouhá léta patřil i mezi jeho kouče. „Rád bych řekl, že to dnes byl můj poslední zápas. Bez svého otce už tu nikdy nepůjdu,“ oznámil po vítězném zápase s Gaethjem. „Mluvil jsem se svou matkou tři dny. Nechce, abych bez otce zápasil a já jsem jí slíbil, že tohle je můj finální a poslední zápas. Dal jsem jí své slovo,“ dodal. „Buďte blízko svým rodičům, protože nikdy nevíte, co se může stát,“ řekl tehdy.

iIlustrační foto (zdroj fotografie: PxHere)

Na včerejší tiskové konferenci, pořádané u příležitosti zařazení Eagle Fighting Championship, jehož je Nurmagodemov patronem, do streamovací služby UFC Game Pass se vyjádřil i k tomu, za jakých okolností by se do klece vrátil. Podle Khabiba by byl návrat možný pouze v případě, že by mu k dalšímu zápasu dala svolení jeho matka.

Na dotaz, zda by ho zajímalo spíše klání s Dustinem Poirtierem nebo Conorem McGregorem však Nurmagodemov odpověděl odmítavě. „Proč bych o tomhle vůbec přemýšlel?“ řekl. „Záleží to na situaci. Když někoho nemáte rád, nebo on vás nemá rád, je to OK. Pokud se potkám s někým, koho nemám rád, záleží to na situaci,“ dodal.

„Jako první ze všeho mi White bude muset nabídnout peníze, ale rozhodně nemám zájem o odvetu s ani jedním z nich,“ uvedl. „Z toho sportovního hlediska to nedává žádný smysl, oba dva se mi vzdali, oba odklepali,“ zopakoval. „Pokud tu budou peníze, řádově kolem sta milionu dolarů, pak to pro mě bude problém odmítnout,“ dodal.

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články