Khabib má jasno, Justin Geathje v říjnu, následně Georges St. Pierre v dubnu.

Khabib MMA
                   

Když se včera oznámil titulový zápas Khabiba Nurmagomedova a Justina Geathjeho mnoho lidí reagovalo, včetně komentátora Joa Rogana, jak reagoval Mcgregor a Khabib?

Joe Rogan a jeho instagram post.

UFC komentátor a komik Joe Rogan v rámci propagace zápasu zveřejnil svůj názor na zápas Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje. Na tento příspěvek následně zareagoval i Conor Mcgregor:

Kámo, klídek, měl jsem kocovinu.

Khabib komentář
iZdroj fotografie: instagram.com/joerogan

Khabib neváhal a ihned reagoval na Conora je jeho touhy o odvetu.

Říjen – Justin a duben- GSP

Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje

Vše začalo již před pár měsíci na turnaji UFC 249. Na tomto turnaji se měl Khabib Nurmagomedov utkat proti Tonymu Fergusonovi. Bohužel svět touto dobu procházel náročnou zkouškou v podobě koronaviru. Khabib Nurmagomedov v rámci tréninku odletěl z Ameriky do Ruska, které následně vyhlásilo karanténu a Khabib se zpět do Ameriky nedostal.

Jako náhradník nastoupil Justin Geathje, který dokázal vyhrát a stal se prozatimním šampiónem UFC, což mladého Američana posunulo k zápasu o pravý titul UFC.

více na: sportyzive.cz

Khabib po úmrtí otce
iZdroj fotografie: Insider.com

Proč Georges St-Pierre?

Georges St-Pierre sám oznámil, že se chce vrátit do klece právě proti Khabibovi. Z počátku se to vedení UFC nelíbilo, ale s postupem času Dana White polevil a k zápasu řekl následující.

Byl by to pro něj poslední zápas kariéry. Khabib se vždy k celé UFC a sportu celkově  choval velice slušně. Mám Khabiba velice rád, takže mu rád splním jeho přání, ať už si řekne o kohokoliv.

Kdo bude třicátým soupeřem Khabiba Nurmagomedova? Bude to GSP nebo Conor Mcgregor? Ukáže jenom čas. Více o zápase s GSP.

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články