Jorge Masvidal bude zápasit bez trenéra! Trenér zápasníka má koronavirus.

Masvidal title shot
                   

UFC 251 turnaj, který přináší novinky každý den. Když jsme se dozvěděli toto pondělí, že se hlavní zápas Usman vs Burns konat nebude, začali jsme spekulovat ohledně možného zápasu Usman vs Masvidal. Tento zápas proběhne, ale bez trenéra Masvidala, který má koronavirus.

Kumaru vs Masvidal ufc 251
iZdroj fotografie: espn.com

Trenér Mike Brown

ATT trenér Mike Brown, který byl bohužel před odletem na UFC ostrov v Abu Dhabi pozitivně testován na koronavirus, takže se v Masvidalově rohu nepředstaví. V rozhovoru pro ESPN uvedl:

Láme mi srdce, že na místě neuvidím, jak se Jorge stane šampionem.

„Nikdo na světě si to nezaslouží víc, než Jorge. Nikdo se na tom nenadřel tolik jako on. Navíc je to jeden z nejlepších a nejohleduplnějších sportovců, které jsem měl čest potkat. Všichni kolem něj se cítí, jak když jsou obrovskou součástí jeho cesty. Tenhle borec sbírá zkušenosti téměř 20 let, díky tomu si vybudoval jedno z nejvyšších bojových IQ. Mám sice koronavirus, ale cítím se dobře. Jediná bolest, kterou cítím, je ta v mém srdci.“

zdroj překladu citace:mmashorties.cz

Jak sledovat zápas?

Zápasu se dočkáme již tento víkend (11. 7. 2020). Hlavní karta turnaje startuje ve 4 hodiny ráno (neděle). Hlavní zápas Kumaru Usman vs Jorge Masvidal proběhne okolo 6 a 7 ráno. Vysílání můžete sledovat na Nova sport nebo pomocí PPV (pay per view). Dále také na stanici ESPN a ESPN+.

Zápasit bude i Jiří Procházka

Český bojovník má před sebou největší výzvu svého života. Zápasit bude na vedlejší kartě turnaje. Zápas je naplánován na 3:30 ráno. Jeho soupeřem bude světová šestka Volkan Oezdemir. Zápas opět bude vysílat Nova sport a další české televize.

jiri-prochazka
iZdroj fotografie: asianmma.com/
Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články