Jak rozhodčí hodnotili zápas Volkanovski vs Holloway 2? Dana White a Alexander Volkanovski reagovali.

Volkanovski Vs. Holloway
                   

Jako vedlejší hlavní zápas turnaje UFC 251 byl zápas Volkanovski vs Holloway 2. Alexander Volkanovski vyhrává pomocí rozhodnutí rozhodčí. Byl Max Holloway okraden?

Alexander Volkanovski ufc 251
iZdroj fotografie: espn.com

Vyhrál Max Holloway?

Dana White v rámci tradiční po-zápasové tiskové konferenci reagoval na výsledek zápasu Holloway vs Volkanovski. Poslouchejte chlapi, nemůžete to nechávat na rozhodčích. Máme reálně špatné rozhodčí, nevím, byl tu vůbec Max?

Následně dodává:
Je tu někdo, kdo by to dal Alexandrovi? Nikdo? Vidíte, budeme s tím něco muset udělat.

Volkanovski vs Holloway 2
iZdroj fotografie: ufc.com

Jak zápas probíhal?

Šampion pérové váhy prohrával první tři kola. V prvních dvou kolech byl jednoznačně horší než-li Max Holloway. Alexander dle rozhodčích vyhrál třetí kolo. Následně jednoznačně vyhrál kolo čtvrté a páté.

Jaký máte názor vy? Myslíte, že by mělo dojít na zápas Alexander Volkanovski vs Max Holloway 3?

Jak reagoval Alexander Volkanovski?

Nemohl jsem tolik kopat jako v minulém zápase. Musel jsem změnit svou hru, protože jsem si nohu v posledním zápase zlomil.

Máme spolu za sebou 10 kol. Dokázal jsem z nich většinu dominovat. Je jasné, že jich pár vyhrál taky, ale pořád si myslím, že bych ho ukončil. Když jsem se dostal na něj, myslel jsem, že ho ukončím, ale dostal se z toho. Chtěl jsem ho ukončit před časem.

Volkanovski vs Holloway 2 ufc 251
iZdroj fotografie: ufc.com

Co bude dál pro Maxe?

Max Holloway, možná nejlepší pérová váha historie, člověk, který dominoval své oponenty má současně 3 prohry ze 4 zápasů. Max Holloway prohrál dva zápasy proti Alexandrovi. Další nedávnou prohru si připsal proti Dustinovi Poirierovi v roce 2019. Jak bude příběh mladého bojovníka pokračovat dál? Ukáže jen čas.

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články