David Dvořák bude mít v UFC minimálně 4 zápasy. První ho čeká už v březnu

Foto: mma-core.com

Je to věc, o které většina zápasníků jenom sní. Máme na mysli projevený zájem ze strany organizace UFC, který se může proměnit až v podpis smlouvy. Není moc českých zápasnic a zápasníků, kteří by se přímo do UFC dostali. I proto je takový kontrakt o to ceněnější. Radost z něho nyní může mít premiérově další naše želízko v ohni, kterým je český MMA zápasník David Dvořák.

4 zápasy a dobré peníze

Nyní, když už je smlouva podepsaná mohl David Dvořák odkrýt několik detailů, které se jeho kontraktu týkají. První důležitou věcí je to, že ho podepsal na celkem 4 zápasy, které se odehrají právě pod hlavičkou UFC. Potom se rozhodne, co s ním bude dále. V případě úspěchu není vyloučeno prodloužení kontraktu, tak jak to u většiny smluv bývá. Pokud v UFC neuspěje, s největší pravděpodobností se bude muset s touto prestižní organizací rozloučit.

David Dvořák je také rád, že mu smlouva přinese i nemalé peníze. Oproti standardu, který je v UFC běžný se mu podařilo vyjednat lepší podmínky. Ty konkrétně znamenají, že oproti standardní smlouvě nedostane 10, ale dostane 12 tisíc dolarů, plus stejnou částku v případě, že vyhraje. Navíc je ve smlouvě uvedený také další bonus za výhry. Výši výdělku tak bude mít David Dvořák částečně i ve svých rukách. Jde o celkem zajímavé sumy, které jsou druhým kladem na tom, proč zápasit právě pod prestižní organizací UFC.

První zápas už v březnu

První zápas, který Davida pod hlavičkou UFC čeká, se uskuteční už v březnu. Konkrétním datumem je 14. března, kdy ho čeká jeho premiéra v daleké Brazílii. Zde nastoupí do souboje s domácím Silvou, který se odehraje v kategorii takzvané muší váhy, která je do 57 kilogramů. Jeho soupeř bude jistě těžit jak z domácího prostředí, tak i z toho, že oproti našemu zápasníkovi měl i více času na přípravu. Nechme se tedy překvapit, jak David Dvořák svůj debut zvládne a jak se v UFC uvede.

Foto: mma-core.com