Conor Mcgregor je zoufalý! Chce zápasit, ale nemá s kým

Zdroj fotografie: mmafighting.com

Conor Mcgregor nemá moc možností. UFC s ním není spokojeno a Dana White je uražen. Conor Mcgregor ale zápasit chce. Mluví se o zápase v boxu (Manny Pacquiao).

Conor Mcgregor o zápase s Floydem.

„Úplně první rána našeho zápasu. Přímo jsem ho trefil na bradu přes jeho dvoják. Ani jsem do toho úderu nic nedal. Bylo pro mě těžké ne-přemýšlet o 12 kolech, které byly přede mnou a proto jsem musel šetřit s energií. Pamatujete, jak mi experti říkali, že netrefím ani 1 úder? Trefil jsem ho prvním úderem zápas, a to hned v první vteřině boje. Všichni si říkají „experti“. Nikoho z nich neposlouchejte! Jsem naštvaný, že jsem se plně držel pravidel pro ten zápas, abych byl upřímný. Floyd si zasloužil alespoň pořádné kladiva. Možná i rameno, rozbít obličej.

Zdroj fotografie: espn.com

Manny si nic takového nezaslouží, ale uvidím, jak se to vyvine, a počkám, co řekne starý zahořklý Freddie Roach, a pak se rozhodnu.“ Řekl Conor Mcgregor na svém instagramu.

Conor Mcgregor vyhrožuje UFC!

„Stejně bych raději zápasil v MMA, vůbec si nejsem jistý, proč mě UFC drží tak moc, v téhle fázi je to na hranici zločinu. Největší generátor čísel ve hře si říká o čtyři zápasy od února tohoto roku a nedostal nic. Je to pěkně na hovno, když na to pořád myslím. Celou dobu jsem byl přímo tady.
Bobe Chapku, slyšíš mě?
Opakuji, Bob Chapek – Slyšíte!“ (Bob Chapek je CEO společnosti Disney, která vlastní ESPN, což je hlavní partner UFC).

Zdroj fotografie: ufc.com

Justin Geathje reagoval na Conora Mcgregora.

„Nevypadá dobře, když lžeš na šéfovi. Cokoliv, abych nevypadal jako mrcha,“ napsal Gaethje na Twitter. „Dostal jsi na mě nabídku v lednu, když jsem tě chtěl, tak jsi mě ignoroval. Můj manažer se ptal, jestli tě chci po Tonym, ale víš co, jdi do prdele. Nikdy jsi to nechtěl, vybral sis lehkou cestu, kluku.“