Chimaev slibuje, že zmlátí Conora Mcgregora, který jeho výzvu odmítl.

Zdroj fotografie: espn.com

Nová hvězda UFC (Ultimate Fighting Championship) Khamzat Chimaev se opět opřel do Conora Mcgregora. Vyzval ho na zápas, znova. Nechá si to Conor Mcgregor líbit?

Khamzat Chimaev a rozhovor pro TMZ sports.

„Já vím, že dokážu porazit každého zápasníka v TOP-10. Nevím o nikom, kdo by mě dokázal porazit. Já všechny ukončím, vím to. Conore Mcgregore, tebe ukončím v prvním kole, kámo. Slibuju ti to, brácho, Já tě ukončím v prvním kole.

Pojďme zápasit, proč o tom pořád jenom podíváme. Pokud jsi pravý gangster, pokud jsi pravý chlap, tak přestaň komentovat na instagramu a podepiš kontrakt. Stačí, když přijdeš do klece a řekneš mi to v kleci, cokoliv, pokud to dokážeš. Jsi pořád schovanej v Irsku a mluvíš na mě, když já jsem ve Švédsku. Můžeme se sejít v Abu Dhabi nebo ve Vegas. Pošli mi polohu. Já tě zmlátím.“

Zdroj fotografie: ufc.com

Conor Mcgregor výzvu nepřijal.

Včera proběhla i naším portálem zpráva o přijetí zápasu ze strany Conora Mcgregora. Dle slov novináře Ariel Helwani se nejednalo právě o Khamzata Chimaeva, který Conora Mcgregora již pár dní vyzývá.

Dnes jsem krátce mluvil s Conorem Mcgregorem. Potvrdil, že jeho slova „Já přijímám“ nejsou mířená na Khamzata Chimaeva, i přes vše co se stalo. Conor dále odmítl spolupracovat a neuvedl, na jakého zápasníka narážel.

Budoucnost pro Mcgregora.

Budoucnost bývalého dvojnásobného šampióna je ve hvězdách. Je jasné, že sám zápasník zápasit chce. Najde se zápas, který by byl pro Conora Mcgregora dobrý a relevantní? Uvidíme, vše ukáže čas. Dnes již víme, že zápasit s Khamzatem nebude.