Conor Mcgregor přijal zápas v UFC! Je král zpět?

Conor Mcgregor
Zdroj fotografie: espn.com

Conor Mcgregor oznámil svůj odchod do důchodu již před dvěma měsíci. Je tu ale řada důvodů, proč tomuto odchodu nikdo nevěří. Další důvod přišel dnes, kdy Conor Mcgregor akceptoval výzvu na zápas!

Conor Mcgregor a jeho aktivita na Twitteru.

Zdroj fotografie: twitter.com/thenotoriousMMA

Já přijímám!

Není uplně jasné, na koho je tento Tweet mířen, proto můžeme pouze spekulovat. Jsou tu ale dvě možnosti, které jsou více něž-li pravděpodobné.

Tony Ferguson

Poté, co Tony Ferguson veřejně vyjádřil zájem o souboj s Conorem Mcgregorem vznikla řada teoretických scénářů. Vzhledem k tomu, že bitva o titul není ani pro jednoho bojovníka možná, z důvodu říjnového zápasu Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje o titul lehké váhy, by byl vzájemný zápas takovým rozstřelem, kdo bude mít další možnost vyzvat výherce zápasu Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje.

Tony
Zdroj fotografie: espn.com

Khamzat Chimaev

Khamzat Chimaev je Švéd a nová hvězda UFC. Do historie se zapsal jako první zápasník, který vyhrál dva zápasy v UFC za 10 dní. Oba tyto zápasy doslova dominoval a získal si tím velkou masu fanoušků. Dalším důvodem, proč se z Khamzata stává superstar je jeho vzhled, který velice připomíná UFC šampióna lehké váhy Khabiba Nurmagomedova.

Zdroj fotografie: ufc.com

Khamzat Chimaev a jeho výzva.

I Khamzat Chimaev se přidal k řadě zápasníků, kteří vyzývají Conora Mcgregora. V případě Khamzta Chimaeva je zápas více reálný z důvodu jeho vzhledu a stylu, který sedí s Conorovou poslední prohrou proti Khabibovi. Khamzat již v minulosti dostal z Mcgregora reakci, když bývalého šampióna nazval kuřetem.

Zdroj fotografie: instagram.com/ufc

Krysí pysk

Zatím nikdo neví, s kým se utká Conor Mcgregor, je ale jasné, že se jeho návrat blíží. Všichni se těšíme!