Bouřlivák McGregor opět udeřil a skončil ve vězení

O Conoru McGregorovi se po celou dobu jeho sportovní kariéry napsalo podstatně více v souvislosti se skandály, které kolem sebe neustále víří. Člověk by řekl, že se úroveň jeho přečinů snad už nemá kam dále posunout. On se ale toto tvrzení rozhodl na plné čáře vyvrátit, když naprosto zbytečně napadl svého fanouška a následně skončil dokonce ve vězení!

Jak to celé začalo?

Zápasník UFC si s rodinou během posledních dnů užíval pohody a tepla uprostřed slunného Miami. Právě tam také mělo dojít k incidentu, který momentálně hýbe celým světem. V pět hodin ráno totiž před hotelem Fontainebleau na Miami Beach přišel k horkokrevnému McGregorovi jeho fanoušek Ahmed Abdirzak. Neměl však v plánu vyvolávat konflikt, který později nastal. Chtěl se se svým idolem pouze na památku vyfotit. Irský bojovník byl ovšem proti, což dal jasně najevo tím, že fanouškovi vyrazil mobil z ruky. Aby měl jistotu, že je dílo dokonáno, tak na telefon ještě několikrát šlápl!

Pokud byste nyní čekali, že se pak McGregor rozhodl odejít a nechal šokovaného fanouška na pokoji, chyba lávky. Torzo, které z mobilního telefonu zbylo, sebral ze země a odešel s ním pryč, jako by mu patřilo. Fanoušek samozřejmě okamžitě volal policii, protože hodnota mobilního telefonu byla vyšší než jeden tisíc dolarů. Policie McGregora následně zatkla za násilnou loupež.

Vězení jako ponaučení? Ani v nejmenším

Ve vazbě se ovšem McGregor dlouho neohřál. Po pár hodinách byl propuštěn na kauci, která činila 12,5 tisíc dolarů, což je v přepočtu na naši měnu 225 tisíc. Advokát zápasníka se nechal slyšet, že jeho svěřenec slíbil policii plnou spolupráci. Peníze v dnešní době vyřeší zkrátka všechno.

Pro irského bouřliváka to není první zkušenost se strážci pořádku. Nedávno totiž napadl autobus svého soupeře a vyfasoval trest v podobě veřejně prospěšných prací. Zdá se, že někteří lidé jsou prostě nepoučitelní ať se děje, co se děje.