Podstatné rady od známe fitness trenérky, které Vám pomohou!

                   

Letní sezóna se blíží raketovou rychlostí a mnoho lidí vstřebává zklamání z novoročních předsevzetí o tom, jak zhubnou a nyní jsou z toho přepadlí, že to nedopadlo. Dovolenou u moře si tolik neužijí, protože hlavně ženy se budou bát vyjít z hotelového pokoje, protože se prostě budou stydět za svoje tělo a kila navíc, které ale obvykle vidí jen ony samy. Tato situace se opakuje každý rok.

Mnoho žen neví, že s tímto problémem se dá zatočit raz dva. Je k tomu jedna pomoc – Zuzka Light.

Jedná se o původem českou trenérku, která nedávno vydala knihu, ve které se píše o veškerých tajemství, jak efektivně zhubnout. Nejde vůbec o příliš těžké cviky či série cviků, které trvají klidně i tři hodiny. Je to o efektivním a hlavně rychlém zhubnutí a zpevnění postavy během čtvrt hodiny. Je však nutné, aby se dodržovaly další tipy a rady, které jsou v knize popsány.

i

Tajemství úspěchu ve třech krocích – strava, pitný režim a pravidelné cvičení

V knize se dočtete o různých cvicích, ale to není všechno. Zuzka se vkrade i do vaší kuchyně, pomocí svých fantastických receptů, které se zaobírají zdravým životním stylem. Strava a pitný režim jsou totiž osmdesát procent úspěchu. Je doslova nutné, aby se dbalo na kvalitní, co nejpestřejší a nejvyváženější stravu, protože jedině tak se dá dosáhnout úspěchu na sto procent. Není to čistě jenom o cvičení.

Existuje však ještě jedno pravidlo.

Už zmíněný pitný režim, ale musí to být absolutně pravidelná záležitost. Jedině tak můžete rychle zhubnout. Díky pravidelnému pitnému režimu výborně odvodnit nepříjemné věci z těla a do léta už bude postavička připravena. Kniha stojí okolo tří stovek, co může člověk obětovat, když se k tomu přičte že bude vypadat úplně jinak – zdravě a svěže.

i
Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články