Za svedení hvězdného tenisty Novaka Djokoviče slíbili krásné modelce neuvěřitelnou finanční odměnu

                   

Krásná srbská modelka si mohla vydělat pořádnou kupu peněz, a ještě k tomu si užít se slavným tenistou. Srbská modelka Natalija Ščekičová dostala neuvěřitelnou a trochu neobvyklou nabídku.

Měla svést tenisovou ikonu Novaka Djokoviče a všechno si to nahrát. Za tento čin jí bylo slíbeno šedesát tisíc eur. Sexy modelka svou reakcí na zajímavou nabídku pořádně překvapila.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Srbská modelka si původně myslela, že letí na obchodní jednání do Londýna. Uvedla to pro Magazín Svet and Scandal. Tvrdí, že s ní chtěl jednat jeden známý. Místo nabídky v modelingu jí bylo nabídnuto však něco jiného. Na stole přistála nabídka, ve které bylo, že má dostat do postele osmnáctinásobného grandslamového šampiona a srbskou tenisovou ikonu Novaka Djokoviče.

„Věděla jsem o tom, v jaké oblasti ten muž podniká, a když mě požádal o schůzku, myslela jsem si, že jde o obchodní záležitost. Jenže omyl, čím víc mi o celé věci říkal, tím víc bylo jasné, že to nemá nic společného s mým životem,“ prozradila. Modelka si nejdřív myslela, že je někde ukrytá skrytá kamera a snaží se ji nachytat v nedbalkách známé tváře. Po chvilce jí ale došlo, že se nejedná o žádný žert, ale jde o vážnou nabídku.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Když mi bylo řečeno, že musím svést Novaka Djokoviče, říkala jsem si, že to musí být skrytá kamera. Zvláště, když jsem to ještě měla natočit,“ řekla překvapená Ščekičová. Odměna za tuto nabídku byla opravdu královská. Jednalo se o šedesát tisíc eur, což je v přepočtu přibližně milion a půl korun. K tomu navíc ještě cesta kamkoliv na světě.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Zasmála jsem se a čekala, kdy mi řeknou, že je to vtip. Ale ten muž to myslel vážně. Fakt mě to urazilo a ponížilo, že po mně někdo něco takového chtěl,“ řekla modelka s tím, že k Novaku Djokovičovi chová velký respekt. „První, co mě napadlo, bylo, že toho chlapa praštím a poleju ho vodou. Nakonec jsem to neudělala, protože jsme byli na veřejnosti,“ dodala.

Sbalila si věci a odmítavě odešla. Uvedla ještě, že doufá, že muž, který za ní došel s takovou nabídkou, nenašel jinou dívku, která by do takto nechutné práce šla a podrobila Djokoviče sexy zkoušce. „Není to vůči Novakovi fér. Je to nejlepší vyslanec naší země, je to chlapský vzor. Nezaslouží si, aby se ho někdo za peníze pokoušel svádět,“ dodala Ščekičová.

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články