Siniaková vyvolala na Australian Open pořádný skandál. Nepodala ruku

Foto: rock-cafe.info

Letošní Australian Open bylo celkem zajímavé pro naše hráčky, jelikož los určil, že musí hrát proti sobě. To je samozřejmě zajímavé z pohledu diváků, ale ne příliš potěšující z hlediska naší účasti, jelikož je jasné, že dále bude moci pokračovat už jenom jedna hráčka. Konkrétně los prvního kola Australian Open určil, že proti sobě nastoupí Petra Kvitová a Kateřina Siniaková. A ta se v zápase postarala o pořádný skandál.

Kateřina Siniaková zápas prohrála

Pokud jste utkání sledovali, jistě velmi dobře víte, že Kateřina Siniaková daný zápas prohrála 6:1 a 6:0. Z výsledku je jasně vidět, že zápas takzvaně projela na plné čáře a krajanka ji zcela vyřídila. To jí pochopitelně nijak nepřidalo a bylo vidět, jak se trápí a čím více se zápas končil ke konci, tím více byla frustrovaná. Jak by také ne, protože vyhrát jenom jediné game, to je skutečně žalostný výsledek. Dost možná by se na její zápas i zapomnělo, nebýt toho, co předvedla.

Slzy v očích

Její zmar byl jasně vidět i na jejím obličeji. V řadě záběrů bylo celkem jasně patrné, že nemá daleko k pláči a ty se následně skutečně objevily. Bylo celkem jasné, že svůj zápas nejenom vzdává, ale že z něho rozhodně nemá dobrý pocit. Bohužel toto všechno vyvrcholilo jejím chováním po samotném zápase, které nelze popsat jinak než skandálem.

Co se po zápase stalo?

Po zápase Kateřina Siniaková šla, jak je zvykem k síti a podala své soupeřce ruku a poblahopřála ji k vítězství. Potom by měla zamířit také k hlavnímu rozhodčímu a podat ruku také jemu. To se však ze zcela nepochopitelného důvodu nestalo, a tak naše tenistka způsobila na Australian Open poměrně velký skandál. Bylo by to pochopitelné, pokud by ji výkon rozhodčího takzvaně zařízl, ale to se zde nestalo, jelikož za své chyby si může jenom ona sama. Proč něco takového udělala nikdo neví a ani ona zatím nepřišla s žádným vysvětlením tohoto nepochopitelného jednání.

Foto: rock-cafe.info