Siniaková vypadla v prvním kole. Smůla ji stále neopouští

Foto: celebmafia.com

Tenistka Kateřina Siniaková se poslední dobou velmi trápí. Určité naděje vkládala do aktuálně probíhajícího turnaje v Petrohradu, kdy by mohla, pokud se jí bude dařit prolomit aktuální smůlu, kterou má. A výsledek? Nepodařilo se. Naše tenistka podlehla Jeleně Rybakinové ve dvou setech a tento halový turnaj pro ni tak skončil hned v prvním kole. To jí na celkové psychice rozhodně nepřidá, jelikož jde o další prohru v řadě. A ta už může být celkem demotivující.

Naposledy vyhrála na podzim

Pokud se podíváme na poslední výsledky, které za sebou Kateřina Siniaková má, tak rozhodně nejsou lichotivé. Má za sebou celkem šest proher v řadě. Pokud bychom se chtěli dopátrat toho, kdy se dočkala poslední výhry, tak se musíme časově vrátit až do podzimního období loňského roku, tedy do měsíce září. To byla doba, kdy Kateřina Siniaková slavila vítězství. Od té doby však nevyhrála ani jednou a to už šestkrát v řadě. Je jasné, že tato neúspěšná šňůra je velmi demotivující a přetrhnout ji bude stále těžší a těžší. Už jenom z důvodu psychiky hráčky.

 Nedaří se jí nikde

Její poslední výhra byla spojena s měsícem září na turnaji v Pekingu, kde postoupila do třetího kola. V něm vypadla a to bylo také utkání číslo jedna, kdy se jí začala psát dlouhá smolná šňůra. Ta pokračovala v Linci, dále to byla také Moskva a následoval i Šen-čen. Potom tu bylo prestižní Australian Open, kde Kateřina Siniaková také neuspěla. A nyní je tu Petrohrad, kde se neúspěch prodloužil na šestou prohru v řadě.

Padá také v žebříčku

Tento dlouhodobý neúspěch, který trvá už několik měsíců, se pochopitelně negativně odrazí i na tom, jakou bude mít naše tenistka pozici ve světovém žebříčku. Po Australian Open byla naše tenistka o dvě místa horší než v předchozím vydání žebříčků a figurovala na 59. místě. O kolik ji níže ji posune tato prohra, to si musíme ještě počkat na aktualizované vydání.

Foto: celebmafia.com