Kyrgios zase řádil. Na kurtu se hádal s rozhodčím, rozmlátil raketu a pak zkritizoval ATP

Vyhlášený bouřlivák Nick Kyrgios je často středem pozornosti. Většinou kvůli své divoké povaze. Pěkně se rozparádil i na turnaji v Miami. V osmifinále se hádal s rozhodčím a předvedl také další nevhodné chování. Potrestá ho ATP opět pokutou, nebo vyfasuje stopku?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Seznam jeho výstřelků je hodně dlouhý. Naposledy Nick Kyrgios v Indian Wells hozenou raketou málem trefil podavače míčků. A vyfasoval za to pokutu v přepočtu za 550 tisíc korun. Na turnaji Masters v Miami předvedl další extempore. Na konci úvodního setu nejprve byl za řečnění potrestán ztrátou fiftýnu. Když tiebreak prohrál, začal křičet na rozhodčího Bernardese a po hádce v návalu vzteku rozmlátil raketu. Vzduchem přitom létala ostrá slova, kdy Australan označil sudího za klauna s dovětkem, že by měl dostat padáka.

Za to přišel o game a Jannik Sinner tuto výhodu zužitkoval ve vítězství 7:6 a 6:3. „Myslím, že jsem si trest nezasloužil. Neudělal jsem teď nic, za co by mi mohli dát pokutu,“ citovala Kyrgiose agentura Reuters. Vyhlášený bouřlivák poté ostře zkritizoval rozhodčího. „Předvedl otřesný výkon a ani ho neplácnou přes ruce. ATP to přehlédne, nikdo o něm nenapíše nic špatného, všichni na to prostě zapomenou a on se zase objeví na dalším turnaji. Já naopak budu terčem negativních komentářů, moje partnerka také, moji trenéři… Ale na to ATP kašle,“ rozohnil se Kyrgios.

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
V jakých autech se dá vyrazit na cesty a spát v nich? Běžné modely, které nejsou sice určené k nocování, ale hravě obstojí
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Putinova chlouba se stala klíčovou kořistí Ukrajinců: zkoumáním získaného tanku T-90 mu teď do karet nahlédne i NATO a USA
Události247.cz
Události247.cz
Drahota nedopadá na každého: Politici si zase přidávají platy. Zaplatí jim je už tradičně daňoví poplatníci
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Rusko používá rojící se munici Shahed 136. Navzdory nízkým nákladům je sebevražedný dron extrémně propracovaný