Viktor Pešta okomentoval lva Karlose Vémoly a nebyla to pěkná slova

                   

Viktor Pešta není nadšen z toho, že si Karlos Vémola chová lva. Prudce reagoval na příspěvek, Karlos Vémola, který za týden bude zápasit se pořád nevyjádřil!

Karlos Vémola o lvovi.

Karlos má doma lva již nějaký ten týden. Při velkém oznámení Karlos Vémola řekl následující.„Elsa u nás doma není první den. Někdo ji před více než čtyřmi měsíci vyhodil v krabici ven. Do chvíle, než se najde způsob, jak jí vrátit do jejího domova, bude u nás a já udělám všechno proto, aby měla tu nejlepší péči.“ uvedl Vémola na svém instagramu.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Viktor Pešta reagoval!

Viktor Pešta asi není úplně nadšen z Karlose a poslal mu následující vzkaz,„Asi zas budu nařknutej z toho, že se jen snažím získat pozornost, ale trápit doma lva, abych si zvýšil street kredit mi přijde jako fakt zmrdství,” uvedl na instagramovém postu Oktagonu.

Oktagon stojí za Karlosem.

Oktagon aktuálně stojí za Karlosem, potřebuje totiž promovat jeho další zápas, který nastane již tento víkend. Soupeř bude THOMAS ROBERTSEN. Každopádně, Karlos Vémola potřebuje akutně vyhrát, aby se dostal zpět do bitev o titul a především, aby se dostal k odvetě s Attilou Véghem, který ho knockoutoval v zápase století.

Bude to veliký, Karlos Vémola, který svůj poslední zápas bohužel prohrál. Český lev se měl utkat s Mikuláškem již před nějakou tou dobou, bohužel kvůli koronaviru na zápas nepřišlo. Což neznamená, že Oktagon nemá o zápas již zájem, má, v plánu je na turnaj Oktagon 20 v prosinci.

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Zobrazit další články