Válka YouTuberů! Vláďa hlásí zranění, je akce v ohrožení?

Válka youtuberů
Zdroj fotografie: oktagonmma.cz

Když organizace OKTAGON MMA oznámila zápas dvou známých YouTuberů celý český internet se rozdělil na dva tábory. Jedni mají názor, že zápas nemá smysl, druzí říkají, že takovýto zápas pomůže propagovat MMA.

Oba borci již na plno trénují. Vláďa se rozhodl trénovat pod vedením Andrého Rainderse. Na druhou stranu Exploited trénuje pod legendárním Ilijou Škondričem, který se nedávno ůčastil choketopus grappling challenge.

Vláďa zraněn!

Vláďa
Zdroj fotografie: https://www.instagram.com/vladavideos/

Dle slov Vláďi na Instagramu se český YouTuber zranil. Dodal k tomu:

„Myslím si, že asi před rokem jsem si na nějakém tréninku nebo když jsme byli s kámošem venku hnul ramenem a nějak mi tam přeskočilo. Chvilková záležitost, úplná blbost. Nic zatím není úplně zatraceno. Volal jsem trenérovi Reindersovi i Miloši Petráškovi, kteří mě celkem uklidnili, že to mohou být úplně normální věci. Doktor, u kterého jsem byl, řekl, že se to rameno chová, jak kdyby bylo vyhozené nebo jak kdyby jednou bylo vyhozené… Při nějakých úkonech to dost bolí a přeskakuje to, takže to není úplně nejlepší. Zápas ani nic jiného není vůbec v ohrožení. Je to v pořádku. Já musím jen vypustit některé úhly pohybu a posilovat to. Je to v pořádku, ale není to úplně nejlepší no,“

citace od mmashorties.cz

Co je Válka YouTuberů?

Válka YouTuberů je projekt, který má za účelem ukázat mladší generaci sport MMA. Projekt také chce motivovat mladé lidi začít sportovat. V rámci zaměření na starší generaci si organizace slibuje zlepšit názor na mma a ukázat lidem, že se nejedná o násilí, ale o sport.

explo
Zdroj fotografie: https://www.instagram.com/expl0ited_/

Kdy Bude Válka YouTuberů?

zatím se neví, díky koronaviru se vše posouvá. Organizace OKTAGON MMA se zatím nevyjádřila.