Tomas Robertsen o zápase s Karlosem Vémolou + Covid vs. Oktagon 17

                   

Oktagon 17 se rušit nebude! Karlos Vémola bude zápasit s tvrdým borcem, který říká, že o Vémolovi ještě neslyšel. Podaří se Vémolovi vyhrát a získat další možnost proti Véghovi?

Oktagon 17 se rušit nebude, říká vedení.

„OKTAGON17 – Dle slov ministra zdravotnictví Romana Prymuly dostanou velke mezinárodni akce výjimku. V těchto chvílích o ni žádáme a jsme si jisti, že ji také musíme dostat. Akce proběhne 17.října. Bez diváků na místě, ale u obrazovek při sledování PPV na oktagon.tv. Děkujeme všem za podporu – budeme ji potřebovat✊“ uvedl Oktagon MMA na svém instagramu. Turnaj je naplánován na 17. 10. 2020. Dnes již víme, kdo bude soupeřem Karlose Vémoly bude to Norský zápasník Thomas Robertsen (8 výher – 3 porážky).

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Robertsen o zápase s Vémolou.

“Vémolovo jméno jsem dosud jen zaslechl, ale nikdy jsem ho nějak nesledoval, natož abych viděl nějaký zápas. Teď už vím, že je v Česku slavný, ale vůbec jsem to netušil. Viděl jsem, že je silný. Obecně je to dobrý zápasník, který má na svém kontě hodně duelů. Zápasil v nejlepší organizaci na světě,”prozradil Robertsen pro server iDNES.cz droj mmashorties.

Veliký zápas pro Vémolu.

Bude to veliký Karlose Vémoly, který svůj poslední zápas bohužel prohrál. Český lev se měl utkat s Mikuláškem již před nějakou tou dobou, bohužel kvůli koronaviru na zápas nepřišlo. Což neznamená, že Oktagon nemá o zápas již zájem, má, v plánu je na turnaj Oktagon 20 v prosinci.

Jeho soupeř bude THOMAS ROBERTSEN… Každopádně, Karlos Vémola potřebuje akutně vyhrát, aby se dostal zpět do bitev o titul a především, aby se dostal k odvetě s Attilou Véghem, který ho knockoutoval v zápase století.

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Skryté prvky a funkce Škodovek: Majitelé o nich často nevědí, přitom mají náramně praktické vlastnosti
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nad Ukrajinou se rozvírá stále dokonalejší protivzdušný deštník. Pro ruská letadla je zdejší nebe smrtící
Události247.cz
Události247.cz
Proč by Putin nařídil poškození plynovodu Nord Stream? Důvodů je hned několik
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na tomto obrázku jsou 2 chyby –⁠ viditelné na první pohled, ale najde je jen ten, kdo má dobře vyvinuté logické myšlení