Tomas Robertsen o zápase s Karlosem Vémolou + Covid vs. Oktagon 17

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: Vasily Fedosenko

Oktagon 17 se rušit nebude! Karlos Vémola bude zápasit s tvrdým borcem, který říká, že o Vémolovi ještě neslyšel. Podaří se Vémolovi vyhrát a získat další možnost proti Véghovi?

Oktagon 17 se rušit nebude, říká vedení.

„OKTAGON17 – Dle slov ministra zdravotnictví Romana Prymuly dostanou velke mezinárodni akce výjimku. V těchto chvílích o ni žádáme a jsme si jisti, že ji také musíme dostat. Akce proběhne 17.října. Bez diváků na místě, ale u obrazovek při sledování PPV na oktagon.tv. Děkujeme všem za podporu – budeme ji potřebovat✊“ uvedl Oktagon MMA na svém instagramu. Turnaj je naplánován na 17. 10. 2020. Dnes již víme, kdo bude soupeřem Karlose Vémoly bude to Norský zápasník Thomas Robertsen (8 výher – 3 porážky).

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

Robertsen o zápase s Vémolou.

“Vémolovo jméno jsem dosud jen zaslechl, ale nikdy jsem ho nějak nesledoval, natož abych viděl nějaký zápas. Teď už vím, že je v Česku slavný, ale vůbec jsem to netušil. Viděl jsem, že je silný. Obecně je to dobrý zápasník, který má na svém kontě hodně duelů. Zápasil v nejlepší organizaci na světě,”prozradil Robertsen pro server iDNES.cz droj mmashorties.

Veliký zápas pro Vémolu.

Bude to veliký Karlose Vémoly, který svůj poslední zápas bohužel prohrál. Český lev se měl utkat s Mikuláškem již před nějakou tou dobou, bohužel kvůli koronaviru na zápas nepřišlo. Což neznamená, že Oktagon nemá o zápas již zájem, má, v plánu je na turnaj Oktagon 20 v prosinci.

Jeho soupeř bude THOMAS ROBERTSEN… Každopádně, Karlos Vémola potřebuje akutně vyhrát, aby se dostal zpět do bitev o titul a především, aby se dostal k odvetě s Attilou Véghem, který ho knockoutoval v zápase století.